exterier_5
exterier_2
exterier_1
exterier_3
exterier_4
interier_1
interier_2
interier_4
interier_3
zoznam bytov
byt 1. A
byt 1. B
byt 1. C
byt 1. D
byt 2. A
byt 2. C
byt 2.B
byt 2.D
byt 3. A
byt 3. B
byt 3. C
byt 3. D
byt 4. A
byt 4. B
byt 4. C
I. poschodie
II. poschodie
III. poschodie
IV. poschodie
prízemie
exterier_5
exterier_5exterier_2exterier_1exterier_3exterier_4interier_1interier_2interier_4interier_3zoznam bytovbyt 1. Abyt 1. Bbyt 1. Cbyt 1. Dbyt 2. Abyt 2. Cbyt 2.Bbyt 2.Dbyt 3. Abyt 3. Bbyt 3. Cbyt 3. Dbyt 4. Abyt 4. Bbyt 4. CI. poschodieII. poschodieIII. poschodieIV. poschodieprízemieexterier_5

Cena: v RK
ID zákazky:15501
Viac informácií Vám poskytne
Maklér: Ing. Mgr. Peter Vrták
Tel.:
0915 756 855, 0903 021 002
E-mail: peter.vrtak@vasarealitna.sk

Vaša Realitná ponúka na predaj kompaktné veľkometrážne trojizbové a štvorizbové byty s komplexným príslušenstvom v tichej lokalite sídliska Píly v Prievidzi v bytovom dome Calvin residence.

 

Bytový dom Calvin residence je lokalizovaný na rozhraní nízkopodlažnej zástavby zo 60-tych rokov minulého storočia a susediacej zástavby rodinných domov. Samostatný uzatvorený pozemok so zeleňou je predpokladom vytvorenia príjemných susedských vzťahov . Pozadím výhľadu z balkónov a terás väčšiny bytov je pohorie Magura s nádherným Bojnickým zámkom.

Architektúra bytového domu je ľahko identifikovateľná, základná hmota je plasticky členená iba vystupujúcimi balkónmi a loggiami. Osadenie hmoty objektu nad okolitý terén pocitovo odľahčuje celkovú mohutnosť objemu, vytvára pocit vzdušnosti modernej architektúry. Pokojné pôsobenie stavby umocňuje jednoduchá farebnosť fasády bez výstredných ozdobných detailov , s použitím jednoduchých materiálov.

Dispozičné riešenia bytov sú kvalitné – logické usporiadanie jednotlivých miestností vytvára podmienky maximálnej prevádzkovej funkčnosti . Umiestnenie objemovo veľkorysých priestorov na skladovanie v priamom susedstve jednotlivých bytov na každom podlaží spolu s väčším osobným výťahom, dopĺňa užívateľský komfort bytového domu . Pomerne veľké terasy na balkónoch resp. loggiach bytov orientované na slnečné strany atraktívne zväčšujú obytný priestor.Stavba je projektovaná s vysokým technickým a enviromentálnym štandardom. Okrem už tradičného podlahového vykurovania sú byty doplnené o rekuperačné vetranie aj s chladením , čo vytvára optimálne podmienky vnútornej klímy jednotlivých bytov.

 

Lokalita:
Bytový dom Calvin residence sa nachádza v tichej dlhodobo stabilizovanej lokalite sídliska Píly v Prievidzi v areáli súčasného penziónu Benedikti. V priamom susedstve sa nachádzajú nízkopodlažné bytové domy a športový areál základnej školy. Lokalizácia bytového domu do uzatvoreného súkromného areálu vytvára predpoklady pokojného bezpečného bývania komunitného charakteru. Naša lokalita má výbornú dostupnosť k mestskej dopravnej infraštruktúre je v tesnej blízkosti zastávky mestskej dopravy. V priamom susedstve bytového domu sa nachádzajú základná škola, mestská plaváreň , nové fitness centrum. Možnosti ďalších voľnočasových aktivít dopĺňajú mestský park s minigolfovým areálom , cyklo a inline okruh. V dostupnej pešej vzdialenosti je športová hala a zimný štadión, za ktorými sa nachádzajú objekty centrálnej nákupnej mestskej zóny.

 

Bytový dom Calvin residence ponúka pätnásť kompaktných veľkometrážnych trojizbových a štvorizbových bytov s komplexným príslušenstvom s podlahovou plochou od 83,97 m2 do 124,05 m2. Všetky byty sú vzdušné, bezbariérové, slnečné. Súčasťou každého bytu je veľká vonkajšia terasa – vo forme balkóna alebo loggie s orientáciou na slnečné strany. Parkovanie vozidiel pod objektom, v parteri domu s priamym napojením na centrálne umiestnené schodisko s výťahom, vytvára predpoklady maximálnej funkčnosti spojenej s bezbariérovým princípom celého domu. Kvalitné dispozičné riešenie všetkých bytov umožňuje oddelenie dennej a nočnej časti bytu čo je predpokladom na plnohodnotné dlhodobé bývanie. K dokonalej funkčnosti bývania prispieva umiestnenie priestorných odkladacích priestorov – komôr priamo na podlaží prístupných z bytovej chodby.Okolie domu tvorí privátna záhrada s množstvom zelene, doplnená o detské ihrisko s preliezkami a lavičkami.

 

Vykurovanie, ohrev vody:
Primárnym zdrojom tepla je odber z centrálneho rozvodu tepla doplnený o energiu zo slnečných kolektorov umiestnených na streche domu . Tieto dva ekologické zdroje zabezpečia teplo a ohrev teplej úžitkovej vody bez negatívnych dopadov na životné prostredie a v nízkych prevádzkových nákladoch.
Vykurovanie v jednotlivých bytoch bude realizované formou nízkoteplotného podlahového vykurovania a radiátormi hygienických priestoroch.

Vetranie, chladenie:
Hygienická výmena vzduchu v byte bude zabezpečená samostatným vetraním s rekuperáciou tepla každej bytovej jednotky . Aplikáciou viacnásobnej filtrácie čerstvého vzduchu budú priestory bytu bezpečné aj pre obyvateľov s alergickými problémami.
Pri dodržiavaní prevádzkovej disciplíny v letných mesiacoch / zatváranie okien, tienenie / sa nepredpokladá potreba chladenia , ale v krátkych obdobiach extrémnych teplôt bude potrebné chladenie na optimalizáciu teploty formou splitových chladiacich jednotiek .

 

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo priamo na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Meno:

Telefón:

E-mail:

Otázka:


Please leave this field empty.

Meno:

Telefón:

E-mail:

Nezáväzná
cenová
protiponuka:


Please leave this field empty.

Meno:

Telefón:

E-mail:

Termín obhliadky


Please leave this field empty.

Podrobné informácie
Lokalita: Prievidza / St. Sídlisko Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha:

120 m2

Stav: Novostavba
Steny: Stierky, Tapety Orientácia miestností: sever, juh, západ, východ
Konštrukcia: tehlová Počet kúpeľní: 1
Poschodie:2,3,4 Počet WC: 1
Vykurovanie: Počet špájz: 1
Bezpečnosť: Bezpečnostné dvere Počet kuchýň: 1
Okná: Plastové Počet šatníkov: 1
Kúpeľňa/WC: Vaňa rohová, Sprchovací kút, Oddelené WC Počet balkónov: 1
Kuchyňa: klasická Počet loggií: 1
Podlaha: Plávajúca Počet terás: 1
Výhody: NOVOSTAVBA, LOKALITA, KVALITA Počet garážií: 1