7
3
4
5
6
podorys 1 podlazie
podorys 2 podlazie
7
73456podorys 1 podlaziepodorys 2 podlazie7

Cena: dohodou
ID zákazky:15763
Viac informácií Vám poskytne
Maklér: Ing. Peter Vrták
Tel.: 0915 756 855, 0903 021 002
0915756855
E-mail: peter.vrtak@vasarealitna.sk

Vaša Realitná ponúka záujemcom o nadštandardné bývanie v tichej, atraktívnej lokalite mesta Prievidza novostavbu rodinného domu. 

 

Ide o 4 izbový dvojpodlažný samostatný rodinný dom postavený na slnečnom pozemku o veľkosti 500 m2. Pozemok je orientovaný na juhovýchodnú stranu. Zastavaná plocha domu predstavuje 174 m2. Stavba je jedinečného, netradičného charakteru, orientovaná obytnými miestnosťami do južnej a východnej pokojnej svetovej strany priamo s výstupom na terasu. Úžitková plocha domu je 253 m2

 

Lokalita:

Novostavba RD sa nachádza v tichej dlhodobo stabilizovanej lokalite sídliska Necpaly v Prievidzi v zástavbe rodinných domov. Lokalizácia novostavby ma veľké predpoklady pokojného bezpečného bývania a taktiež dostupnosť k mestskej dopravnej infraštruktúre je v tesnej blízkosti zastávky mestskej dopravy. V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. V dostupnej pešej vzdialenosti je možnosť vychutnať si prírodu v lesoparku. Do vzdialenosti 5 min autom sú dostupné základné školy, škôlky, potraviny a to od malých večierok, cez štandardné potraviny reťazcov , Kaufland, Lidl, až po kompletné nákupné centrum.

 

Dispozícia: 
Na 1. nadzemnom podlaží rodinného domu sa nachádza vstupná chodba, kotolňa, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom a vaňou, denná časť, ktorú tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou,  2x izba so šatníkom. Súčasťou podlažia je aj veľká vstavaná garáž
Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza veľká, priestranná spálňa s kúpelňou a šatníkom, ktorá má priamy vstup na terasu do južnej strany.

 

Použité materiály: 
Dom bude postavený z presných tvárnic Ytong, použitý zatepľovací systém hr. 12 cm so silikátovou omietkou. Má pultovú strechu zateplenú minerálnou vlnou, krytina je PVC. Dom bude mať plastové okná – 3 sklo – 5 komorový profil zn. Slovaktual. V domebudú pripravené všetky rozvody (voda, elektrina, plyn, kanalizácia). Vykurovanie  zabezpečené prostredníctvom plynového kondenzačného kotla Buderus. Ohrev teplej vody je zabezpečený prietokovým ohrievačom v kotli. Garáž bude uzavretá garážovou bránou značky Romako.

Cena domu platí pre vyhotovenie do štádia „holodom“, ktorá obsahuje vyhotovenie rozvodov vody, odpadov, elektriny, kúrenia, osadenie vykurovacieho systému, steny a stropy vymaľované bielou farbou, podlahy pripravené na pokládku dlažby a parkiet, vnútorné dverové otvory pripravené na montáž zárubní a dverí, rozvody elektriny pripravené na montáž svietidiel, rozvody vody a odpadov pripravené na montáž sanitárnych zariadení.
Po individuálnej dohode je možné vyhotoviť dom „na kľúč“.

 

Začiatok výstavby bude na konci septembra 2018 a predpokladané ukončenie rodinného domu je v máji 2019.

 

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo priamo na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Meno:

Telefón:

E-mail:

Otázka:


Please leave this field empty.

Meno:

Telefón:

E-mail:

Nezáväzná
cenová
protiponuka:


Please leave this field empty.

Meno:

Telefón:

E-mail:

Termín obhliadky


Please leave this field empty.

Podrobné informácie
Lokalita: Prievidza Vlastníctvo: osobné
Úžitková plocha:

253 m2

Stav: Novostavba
Zastavaná plocha:

174 m2

Prístupová cesta: betónová
Vek objektu: 2019 Steny: Stierky
Veľkosť pozemku: 500 Orientácia miestností: juh, západ, východ
Strecha: Rovná Krytina: škridplech
Konštrukcia: tehlová Počet kúpeľní: 2
Vykurovanie: Ústredné, Plynové Počet WC: 2
Bezpečnosť: Bezpečnostné dvere Počet kuchýň: 1
Okná: Plastové Počet izieb: 4
Vodovod: verejný Elektrina: 230V, 400V
Plyn: na pozemku Kanalizácia: verejná
Podlaha: Dlažba, Betón Počet podlaží: 2
Podpivničenie: Žiadne