Cena: 69.000,- EUR
ID zákazky:20541
Viac informácií Vám poskytne
Maklér: Ing. Mgr. Peter Vrták
Tel.:
0915 756 855, 0903 021 002
E-mail: peter.vrtak@vasarealitna.sk

Vaša Realitná ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so zariadením.

 

Lokalita:

Vyhľadávaná lokalita mesta Prievidza s kompletnou občianskou vybavenosťou, Ul. M. Míšíka.  V tesnej blízkosti sa nachádzajú : Supermarket, obchodný dom Korzo, potraviny, škola, školka, športoviská,  námestie Slobody atď. Dostupnosť MHD je cca. 100 m od bytového domu, kde je autobusová zastávka.

 

Bytový Dom

Prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika.  Strecha je nová. Bytový dom je orientovaný do východnej a západnej svetovej strany. Má 10. nadzemných podlaží a výťah.

 

Dispozícia:

Dispozične je riešený nasledovne: vstupná hala,  WC , kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, , kuchyňa, obývacia izba, jedáleň,  priestranná spálňa,

 

Byt:

Podlahová plocha bytu predstavuje 55 m2. Orientovaný je do západnej svetovej strany s kráasnym výhľadom na Bojnice a okolie. Nachádza sa na 7. nadzemnom podlaží bytového domu .  Veľkou prednosťou bytu je taktiež aj dispozičné riešenie, ktoré je navrhnuté moderným štýlom.  Súasťou bytu je aj veľký balkón na celú šírku izby  a pivnica v suteréne.

 

Vybavenie bytu :

Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné laminátové podlahy , zvyšok tvoria keramické dlažby. Okná sú v celom byte sú plastové so žaluziami. V priestrannej kúpeľni je umiestnená vaňa so sprchovacím kútom,umývadlo s úložným priestorom a oddelený kút na práčku a sušičku. Kuchyňu na mieru so vstavanými spotrebičmi dopĺňa jedálenský kút, ktorý je prepojený s obývacou časťou. Samozrejmosťou kompletne zrekonštruovaného bytu sú aj nové rozvody vody, elektroinštalácie, sadrokartónové stropy, stierky, tapety kvalitné interiérové drevené dvere

 

Byt je v osobnom vlastníctve bez tiarch. Financovanie možné aj cez HÚ s ktorým vám vieme bezplatne pomôcť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Meno:

Telefón:

E-mail:

Otázka:


Please leave this field empty.

Meno:

Telefón:

E-mail:

Nezáväzná
cenová
protiponuka:


Please leave this field empty.

Meno:

Telefón:

E-mail:

Termín obhliadky


Please leave this field empty.

Podrobné informácie
Lokalita: Prievidza / ul. M.Mišíka Vlastníctvo: osobné
Podlahová plocha:

55 m2

Stav: Kompletná rekonštrukcia
Steny: Stierky Orientácia miestností: západ
Konštrukcia: tehlová Počet kúpeľní: 1
Poschodie:7/10 Počet WC: 1
Vykurovanie: Ústredné Počet špájz: 1
Bezpečnosť: Bezpečnostné dvere Počet kuchýň: 1
Okná: Plastové Počet šatníkov: 1
Kúpeľňa/WC: Vaňa klasická, Oddelené WC Počet balkónov: 1
Kuchyňa: rohová, +umývačka, +šporák Počet loggií:
Podlaha: Plávajúca, Dlažba Počet terás:
Výhody: Počet garážií: