RR MOBILY
RR MOBILY

Už takmer 10 rokov sa venujeme poskytovaniu služieb v oblasti mobilnej komunikácie v Hornej Nitre. Prešli sme od klasického predaja, kúpy mobilných aparátov, až po kompletný servis a poradenstvo.

Viac…

Telefón: +421 907 697 994       E-mail: rrmobily@azet.sk
WWW: rrmobily.sk

Salón LOOK
Salón LOOK

Salón pôsobí na trhu už od roku 2004 a vyznačuje sa vysokou profesionalitou, kvalitou služieb a tovaru, ktorý sa radí do svetovej špičky v kozmetickom priemysle. Vytvorili sme pre Vás príjemné prostredie pre dokonalý oddych a relax, ktorý je potrebný pre zdravie duše,lebo my vieme, že odrazom zdravej a pokojnej duše je vonkajšia krása. Aj preto sa náš personál zúčastňuje medzinárodných veľtrhov, rôznych školení a workshopov a tým neustále udržuje krok so svetovým trendom. Niektorí ľudia sa riadia vlastným zmyslom pre krásu, no niektorí sa spoliehajú na rôznych odborníkov krásy, vizážistov, kaderníkov, štylistov a pre tých sme tu práve my. Pod jednou strechou nájdete služby kaderníctva, kozmetiky, pedikúry,manikúry, gelových nechtov,solária a samozrejmosťou je detský kútik.

Viac…

Telefón: 046 543 90 94 090       E-mail: salonlook@salonlook.sk
WWW: www.salonlook.sk

X - Reality , realitný portál
X – Reality , realitný portál

Portál x-reality.sk sústreďuje ponuky realitných kancelárií na Slovensku. Ponuka realít je denne aktualizovaná a poskytuje širokú ponuku nehnuteľností v hlavných sekciách ako sú byty, domy, pozemky a komerčné priestory. Umožňuje jednoduché vyhľadávanie a triedenie podľa Vami zvolených kritérií. Vkladanie inzerátov na všetky druhy nehnuteľností je pre súkromnú inzerciu bezplatné. V prípade záujmu o novú výstavbu navštívte náš portál na ktorom je sústredená ponuka developerských projektov. Novostavby mapujú aktuálnu ponuku vo všetkých regiónoch. Ďalšie druhy realít nájdete v týchto podkategóriách. Chaty, chalupy, objekty pre rekreáciu, nájomné domy, polyfunkčné objekty a iné komerčné objekty. S pozemkov nájdete ponuky na predaj a kúpu stavebných a poľnohospodárskych pozemkov.

Viac…

Telefón:       E-mail: info@x-reality.sk
WWW: www.x-reality.sk

Nehnutelnosti.sk
Nehnutelnosti.sk

Viac…

Telefón: +421 911 927 004 ,       E-mail: kontakt@nehnutelnosti.sk
WWW: www.nehnutelnosti.sk