2 izbový byt v Bystričanoch

2 izbový byt v Bystričanoch

2 izbový byt v Bystričanoch

Predaj

59 000 €

ID Nehnuteľnosti :

 24664

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

55 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Pôvodný stav

Hľadáte pokoj, príjemné bývanie ako na dedine v blízkosti prírody?

Máme pre vás zaujímavú ponuku 2 izbového bytu s balkónom v oci Bystričany.

Lokalita bytu:

Vyhľadávaná a pokojná časť obce Bystričany, ktorá je vzdialaná 20 min autom od okresného mesta Prievidza. V tesnej blízkosti bytu sa nachádza obecný úrad, detské ihrisko, potraviny, drogéria, kaderníctvo, základná a materská škola, lekáreň, ambulancia všeobecného lekára a pošta. Výnimočnosť lokality umocňuje najmä blízkosť rodinných domov, parku a bezproblémové parkovanie pred domom. Ide o lokalitu plnú zelene, stromov, s krásne upraveným okolím.

Dispozícia bytu:

Dispozične riešený nasledovne: predsieň, chodba, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa, 2 – krát špajza, obývačka s výstupom na balkón, spálňa

Byt:

Podlahová plocha bytu predstavuje 55 m2. Orientovaný do južnej a západnej svetovej strany. Nachádza sa na 1. poschodí, 3. poschodového bytového domu. K prednostiam bytu patrí dispozičné riešenie a svetlosť. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave.

Budúcim majiteľom je k dispozícii plynová prípojka, optický internet, ďalej pozemok na výstavbu garáže za bytovým domom.

Bytový dom:

V bytovom dome sa nachádza 14 bytových jednotiek a je zrekonštruovaný – srecha, fasáda, vymenené plastové okná.

Výhody bytu :

lokalita

rekonštrukcia

balkón

parkovanie

Byt v osobnom vlastníctve bez tiarch. Financovanie možné cez HÚ s ktorým vám vieme bezplatne pomôcť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0911 866 887, 0915 756 855, alebo napíšte Email na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Podobné nehnuteľnosti