PREDANÉ – ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE

PREDANÉ – ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE

PREDANÉ – ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE

Predané

179 000 €

  • ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE
  • IMG_3018
  • IMG_3023

ID Nehnuteľnosti :

 14770

Rozloha

100

Zastavaná plocha

Layer 1 100

Rozloha pozemku

670

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Čiastočná rekonštrukcia

Radi by ste bývali v centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok iba pár krokov od námestia?

Vaša Realitná ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v historickej časti v centre mesta Bojnice na pozemku o rozlohe 670m2 s výhľadom na bojnický zámok.

Popis:

Nehnuteľnosť je na pozemku o rozlohe 670m2 a pozostáva z polovice podpivničeného rodinného domu, kde prízemie tvorí vstupná chodba, komora, schody do podkrovia, kúpeľňa, spálňa a priestranná kuchyňa s prepojenou jedálňou a obývačkou. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Dom bol napojený na všetky inžinierske siete a sú dostupné priamo z ulice Cintorínska v meste Bojnice. Na prestavbu a prístavbu domu existuje vypracovaný projekt.

Lokalita:

ponúka bývanie v historickom centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok. Lokalita predstavuje ideálnu možnosť vhodnú tak pre mladú rodinu s deťmi ako aj pre starší pár, ktorému vyhovuje bývať v centre mesta s jeho výhodami ako pešia dostupnosť všetkej občianskej vybavenosti a zároveň iba 100m do prírody. Bojnice sú známe ZOO, jedným z najkrajších zámkov, kúpeľmi, krásnou prírodou a neodmysliteľnou súčasťou je množstvo reštauráciíí a kaviarní s kvalitnými službami.

Výhody:

POLOHA, VÝHĽAD, VŠETKY INŽINIERSKE SIETE NA POZEMKU, VYPRACOANÝ PROJEKT RODINNÉHO DOMU

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti