Investičný pozemok Horná Lehota Tále 5500 m2

Investičný pozemok Horná Lehota Tále 5500 m2

Investičný pozemok Horná Lehota Tále 5500 m2

Predaj

450 000 €

  • pozemok tale bittara 22
  • pozemok tale bittara 12
  • pozemok tale bittara 422
  • tael poze bit

ID Nehnuteľnosti :

 25900

Rozloha pozemku

5500

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok na Táloch v lese za SKI Centrom Tále, pozemok je v blízkosti golfového areálu, na juhozápadnej strane pod hrebeňom Nízkych Tatier o celkovej výmere 5500 m2.

Prístup k pozemku možný po udržiavanej lesnej komunikácií z centra Tálov, cesta sprístupňuje pozemok zo severnej strany je vo vlastníctve obce Horná Lehota, ktorá pokračuje udržiavanou  cestou v dĺžke cca 100m ku pozemku.

LOKALITA A PRÍSTUP K POZEMKU

Prístup k pozemku možný po udržiavanej lesnej komunikácií z centra Tálov, cesta sprístupňuje pozemok zo severnej strany vo vlastníctve obce Horná Lehota, ktorá pokračuje udržiavanou  cestou v dĺžke cca 100m ku pozemku,  cca 200m od golfového areálu a taktiež Lyžiarskej zjazdovky

V blízkosti sa nachádza golfového ihriska na Táloch . Plocha pozemku je v miernom svahu, v lese. Zážitkové atrakcie a rekreačné vyžitie tam poskytuje široká škála služieb hotelov a športových centier na južnej strane Chopku, oblasti Tálov a Krpáčova , na južnú lanovkovú stanicu Chopku – Krupová je to 10 minút autom. Prostredie v ktorom sa pozemok nachádza ponúka veľa možností na vytvorenie dokonalého pocitu relaxu v nádhernom kraji pod Tatrami. Lokalita vhodná na turistiku, golf, lyžovanie, cykloturistiku, hubárčenie, zber bylín a lesných plodov.

Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0915 756 855, 0903 021 002 alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná+, Bojnická cesta 4, Prievidza.

V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s prevodom nehnuteľnosti, vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad , uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľnosti.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti