PREDANÉ- JEDINEČNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT SEVER

PREDANÉ- JEDINEČNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT SEVER

PREDANÉ- JEDINEČNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT SEVER

Predané

info v RK

  • JEDINEČNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT SEVER
  • LV20_002
  • LV20_003
  • LV20_005

ID Nehnuteľnosti :

 13677

Izby

3,5

Kúpeľne

1

Rozloha

83 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Ste mladá rodina alebo partneri, ktorí hľadajú priestranný kompletne zrekonštruovaný byt?

Popis:

Vaša Realitná Vám ponúka 3,5 izbový byt o rozlohe 83m2 na treťom poschodí štvorposchodového zatepleného bytového domu s výťahom.

LOKALITA:

ponúka mnoho zelene, detské ihrisko priamo pod oknom, lesopark, potraviny, drogériu, lekársku starostlivosť a iné.

BYTOVÝ DOM:

bol kompletne zrekonštruovaný, od zateplenia strechy cez zateplenie samotného obvodového plášťa bytového domu, nové vchodové dvere a okná a nechýbala ani inštalácia nového elektrického vrátnika.

BYT:

o rozlohe 83m2 prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá spočívala vo výmene okien, výmene elektroinštalácie, rekonštrukcie kúpelne a kuchyne, nových stierok a podláh v celom byte. Okná z kuchyne a obývačky sú orientované na východnú svetovú stranu,spálňa s balkónom, druhá izba a šatník s balkónom sú orientované na západnú svetovú stranu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby kde sa nachádza aj klimatizácia, šatníku, samostatného WC, detskej izby, spálne so vstavanou skriňou, kompletne zariadenej kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom a obývačky.

VÝHODY:

KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, BALKÓN AJ LÓDŽIA, KLIMATIZÁCIA

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti