NADŠTANDARDNÝ 3 IZBOVÝ BYT PANORAMA BOJNICE

NADŠTANDARDNÝ 3 IZBOVÝ BYT PANORAMA BOJNICE

NADŠTANDARDNÝ 3 IZBOVÝ BYT PANORAMA BOJNICE

Prenájom

1 000 €

ID Nehnuteľnosti :

 13199

Izby

3

Kúpeľne

1

Rozloha

100 m2

Rok vybudovania

2017

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Potrebujete bývať na výnimočnej adrese? Vaša Realitná ponúka na prenájom nadštandardný slnečný zariadený trojizbový byt s priestrannou terasou orientovanou na východnú svetovú stranu na štvrtom poschodí 5 poschodového nového apartmánového domu s výťahom a parkovacím miestom v garáži. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je zariadený exkluzívnym dizajnovým nábytkom na mieru.

LOKALITA:

ponúka príjemné bývanie v srdci kúpeľného mesta Bojnice v pešej dostupnosti reštaurácií, bojnického zámku a lesa.

APARTMÁNOVÝ DOM:

bol skolaudovaný v roku 2017 a spĺňa všetky normy a požiadavky novej modernej stavby.

BYT:

o rozlohe 100 m2 s 20 m2 terasou je na 4 poschodí 5 poschodového bytového domu a je riešený následovne, kuchyňa a spálňa sú orientované na severovýchodnú svetovú stranu, z obývačky je výstup na priestrannú terasu a je oknami orientovaná na severovýchod a juhovýchod. Byt je vybavený bezpečnostnými dverami, klimatizáciou, kvalitnou keramickou podlahou, 1 x WC Geberit, bezbariérový sprchový kút, kompletne zariadenou kuchyňou na mieru aj so spotrebičmi a vstavaným nábytkom ako skrine a iným nábytkom a zariadením.

CENA:

NÁJOMNÉ JE 1000.-€ ZA MESIAC

VÝHODY:

TOP LOKALITA NA LUXUSNEJ ADRESE, PRIESTRANNÁ TERASA, PRÍJEMNÝ SUSEDIA, KLIMATIZÁCIA, PARKOVACIE MIESTO V GARÁŽI, KVALITNÉ TRENDOVÉ ZARIADENIE NA MIERU, ŠATNÍK.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti