NADŠTANDARDNÝ INTELIGENTNÝ RODINNÝ DOM BOJNICE

NADŠTANDARDNÝ INTELIGENTNÝ RODINNÝ DOM BOJNICE

NADŠTANDARDNÝ INTELIGENTNÝ RODINNÝ DOM BOJNICE

Predaj

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 13471

Izby

6

Zastavaná plocha

Layer 1 196

Rok vybudovania

2013

Rozloha pozemku

1000

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Ste úspešný človek so zmyslom pre detail, chceli by ste pre seba a pre svoju rodinu nový nadčasový moderný rodinný dom z najlepších materiálov na trhu a ideálne aj s bazénom?

Vaša Realitná ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v centre mesta Bojnice s garážou pre dve autá a so všetkými najmodernejšími prvkami, ktoré zabezpečujú komfortné bývanie.

Lokalita:

ponúka pokojné bývanie v centre mesta bojnice. V okolí je peši dostupné detské ihrisko, mestský park, kúpalisko Čajka, ZOO, kúpele, námestie s množstvom kaviarní a reštaurácií a nie ďaleko je aj les, ktorý ponúka cyklistikcé trasy na odreagovanie sa od denného stresu alebo prechádzku s rodinou alebo so psom.

Dom:

je postavený na pozemku o rozlohe 1000m2, je 7 izbový a jeho zastavaná plocha je 196m2. K domu prislúcha aj garáž o rozlohe takmer 80m2 a bazén 6m x 3m so zimnou záhradou. Dom je podpivničený a bol postavený v roku 2013 z tehly a je dostatočne zateplený. Okná sú hlinikové od firmy INCON aj s vonkajšími žalúziami napojenými a ovládanými aj meteou stanicou, kúrenie je podlahové, v celom dome je zabudovaná klimatizácia a na streche je solárny systém na ohrev vody. Dom má kamerový systém a v záhrade je inštalovaná samozávlaha z dažďovej vody. Dom sa predáva zariadený so stavaným nábytkom.

Výhody:

LOKALITA, NOVOSTAVBA, INTELIGENTNÝ DOM, BAZÉN

CENA NEHNUTEĽNOSTI JE V RK-€

FOTO DOMU JE ILUSTRAČNÉ!

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti