NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA

NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA

NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA

Predaj

INFO RK

  • NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA
  • IMG_3608
  • IMG_3610
  • IMG_3649

ID Nehnuteľnosti :

 14562

Izby

4

Kúpeľne

2

Garáž

1

Rozloha

200

Zastavaná plocha

Layer 1 250

Rozloha pozemku

947

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Vaša Realitná ponúka záujemcom o nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite v Prievidzi – Kopanice, nadčasovú novostavbu rodinného domu.

Ide o 4 izbový jednopodlažný rodinný dom s garážou postavený na slnečnom pozemku o veľkosti 947m2. Pozemok je slnečný, orientovaný východ – juh – západ. Zastavaná plocha predstavuje 250m2 a úžitková plocha je 200 m2. Stavba je jedinečného, vzhľadu, orientovaná obytnými miestnosťami do južnej a západnej pokojnej svetovej strany.

LOKALITA:

Novostavba RD sa nachádza v tichej, vyhľadávanej lokalite v zástavbe rodinných domov.  Lokalita pôsobí veľmi príjemným a pokojným dojmom bez rušivých zásahov cesty alebo mestského ruchu. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. Všetko podstatné pre život je v dostupnej vzdialenosti.

DISPOZÍCIA:

Na prízemí rodinného domu sa nachádza samostatná dvojgaráž pre 2 motorové vozidlá.
Na prízemí rodinného domu sa nachádza vstupná chodba, šatník, spálňa s vlastným šatníkom a vlastnou kúpeľňou s WC, vaňou a sprchovacím kútom. Ďalej je detská izba so vstupom do ďalšej kúpeľne, do ktorej je vstup aj z chodby a ešte jedna izba. Dennú časť tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá ponúka priamy vstup na krytú veľkorysú terasu.

Pozemok : 947m2

Zastavaná plocha : 250m2

Úžitková plocha – 200 m2

Odhadované prevádzkové náklady domu pre 4 člennú rodinu sú cca 140€/mesiac

MATERIÁLY:

NOSNÉ KONŠTRUKCIE :Tehla, pásové oceľobetónové základy. Strop a stropná doska z betónových profilov, vnútorné priečky z akustickej tehly.

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie strechy je od 40cm do 60cm.

OKNÁ, DVERE : hliníkové vstupné dvere a plastové okná zo 6 komorových profilov, výrobca PZ final s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K.

VÝHODY:

TOP LOKALITA, VEĽKORYSÁ NOVOSTAVBA, SLNEČNÝ POZEMOK

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Podobné nehnuteľnosti