NOVOSTAVBA 4 IZBOVÝ BYT LÚČKY C

NOVOSTAVBA 4 IZBOVÝ BYT LÚČKY C

NOVOSTAVBA 4 IZBOVÝ BYT LÚČKY C

Predaj

229 900 €

  • v09
  • v08
  • v07

ID Nehnuteľnosti :

 19433

Izby

4

Kúpeľne

1

Garáž

1

Rozloha

121

Rok vybudovania

2023

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Hľadáte útulný štvorizbový byt s vlastným parkovacím miestom alebo garážou?

Vaša Realitná ponúka na predaj 4 izbový byt v novostavbe bytového domu LÚČKY blok C v centre mesta Prievidza.

Lokalita:

Bytový dom je situovaný je v exponovanej časti mesta Prievidza, presnejšie na Ulici Terézie Vansovej. Objekt sa nachádza v centre mesta Prievidza, a preto je samozrejmosťou kompletná občianska vybavenosť ako je zdravotné stredisko cca. 3min. chôdze, obchody, reštaurácie, pošta, banky a ostatná mestská vybavenosť cca. 5min. chôdze. Na tej istej ulici sídli SOŠ stavebná a Gymnázium vzdialené cca. 10 minút chôdze. Dostupnosť MHD je cca. 2 minúty od bytového domu a autobusová a železničná stanica v Prievidzi je cca 5minút peši. V blízkosti bytového domu je športový areál SOU stavebné, kde sa nachádza futbalové ihrisko a tenisové kurty. Klimatizované fitnes centrum sa nachádza cca. 4 minúty chôdze.

Bytový Dom:

V 5. podlažnom bytovom dome sa nachádza 27 bytov. Bytový dom sa aktuálne stavia a bude kolaudovaný v roku 2023. Je zateplený a vybavený technológiami a konštrukciami, ktoré v predstihu vyhovujú prísnym, z roka na rok sa zvyšujúcim tepelno-technickým a energetickým nárokom ustanovených v technických normách. Energetická hospodárnosť budovy, podľa ktorého sa budovy zaraďujú do energetickej triedy,  je na najvyššej úrovni . V bytovom dome je taktiež moderný výťah. Vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika. Bytový dom je orientovaný do východnej a  západnej svetovej strany. V suteréne domu sa pre každý byt nachádzajú pivnice a spoločné priestory pre odloženie bicyklov a kočíkov.

Byt:

pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, kuchyne, troch spální, obývačky a terasy.

VÝHODY:

TOP POLOHA, NOVOSTAVBA, VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO, GARÁŽ

CENA:

5NP 91m2 byt + 30m2 terasa / 229 900€

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. +421 911 866 887, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mirkamajtanova@vasarealitna.sk, alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Podobné nehnuteľnosti