NOVOSTAVBA 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA

NOVOSTAVBA 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA

NOVOSTAVBA 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA

Predaj

189 000 €

  • NOVOSTAVBA 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRIEVIDZA
  • IMG_3258

ID Nehnuteľnosti :

 14308

Izby

4

Rozloha

114

Zastavaná plocha

Layer 1 158

Rozloha pozemku

350

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Hľadáte novostavbu rodinného domu v Prievidzi?

Vaša Realitná ponúka na predaj záujemcom o nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite v Prievidzi časť Vlčie kúty, nadčasovú novostavbu 4 izbového rodinného domu.

Ide o 4 izbový samostatný rodinný dom typu bungalov postavený na slnečnom pozemku o veľkosti cca 350 m2. Pozemok je slnečný, orientovaný sever– juh. Zastavaná plocha predstavuje 126m2 + 32 m2 parkovacej plochy. Stavba je jedinečného, netradičného vzhľadu, orientovaná obytnými miestnosťami do západnej a východnej pokojnej svetovej strany Úžitková plocha domu je cca 114m2.

Lokalita:

Novostavba RD sa nachádza v tichej, novovybudovanej lokalite v zástavbe novostavieb rodinných domov. Lokalizácia novostavby ma veľké predpoklady pokojného bezpečného bývania a taktiež dostupnosť k obecnej dopravnej infraštruktúre. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. Všetko podstatné pre život je v dostupnej vzdialnosti. Za plotom sú hory stvorené na turistiku a bicyklovanie, ktoré miestu dodávajú pokojnú atmosféru.

Dispozícia:

Na podlaží rodinného domu sa nachádza vstupná chodba s priestorom pre šatníkovú skriňu, kotolňa s práčovňou, , samostatné WC s umývadielkom, ďalšia kúpelňa s WC, dvoma umývadlami a sprchovacím kútom. Dennú časť tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá ponúka priamy vstup na krytú terasu. Dom dopĺňa spálňa so samostatným šatníkom a ďalšie dve izby.

Pozemok cca 350m2

Zastavaná plocha 158 m2

Úžitková plocha 114 m2

Odhadované prevádzkové náklady domu pre 4 člennú rodinu sú cca 100€/mesiac

Použité materiály:

NOSNÉ KONŠTRUKCIE : Tehla, pásové oceľobetónové základy. Strop a stropná doska z betónových profilov, vnútorné priečky z akustickej tehly.

OPLÁŠTENIE : 15cm polystyrén, silikátová omietka v kombinácií bielej a šedej farby

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie strechy 300mm minerálna vlna + 100mm spádový polystyreén.

OKNÁ, DVERE : Plastové okná a dvere zo 6 komorových profilov, výrobca PZ Final Prievidza s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K.

ELEKTRO A OSVETLENIE : Domová prípojka je ukončená v kotolni rozvádzačom, kde je príprava pre internet, kmery a ostatné príslušensvo. Všetko zabudované osvetlenie vrátane vonkajšieho využíva LED technológiu. Vo všetkých obytných miestnostiach a kuchyni je pripojenie na internet a TV signál (bez vonkajších zariadení). Pri parkovacom mieste je príprava na autonabíjačku pre elektromobily.

VNÚTORNÉ POVRCHY

Podlahy pri vstupe a v obytných miestnostiach a v kuchyni sú odtieň svetlý dub v hrúbke 9mm
Podlahy v špajzi, kotolni, kúpeľni a na toaletách tvorí keramická veľkoformátová dlažba

DOM SA PREDÁVA V STAVE ŠTANDARD A BUDE SKOLAUDOVANÝ V JÚLI ROKU 2021.

VÝHODY:

NOVOSTAVBA, NÍZKE NÁKLADY NA BÝVANIE, BEZ ĎALŠÍCH INVESTÍCIÍ, MOŽNOSŤ ZVäČŠIŤ POZEMOK

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Podobné nehnuteľnosti