NOVOSTAVBA – MODERNÝ RODINNÝ DOM

NOVOSTAVBA – MODERNÝ RODINNÝ DOM

NOVOSTAVBA – MODERNÝ RODINNÝ DOM

Predaj

245 000 €

  • IMG_4575
  • IMG_4576
  • IMG_4577
  • IMG_4578
  • IMG_4579
  • IMG_4580
  • IMG_4581
  • IMG_4582
  • IMG_4583
  • IMG_4584

ID Nehnuteľnosti :

 18139

Izby

4

Kúpeľne

1

Rozloha

117

Zastavaná plocha

Layer 1 129

Rok vybudovania

2022

Rozloha pozemku

280

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Hľadáte novostavbu rodinného domu v Prievidzi?

Vaša Realitná ponúka na predaj záujemcom o nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite v Prievidzi časť Vlčie kúty, nadčasovú modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu.

DOM :

Ide o 4 izbový samostatný rodinný dom typu bungalov postavený na slnečnom pozemku o veľkosti cca 280m2. Pozemok je slnečný, orientovaný východ – západ. Zastavaná plocha predstavuje 129m2 + 62m2 parkovacej plochy. Stavba je jedinečného, netradičného vzhľadu, orientovaná obytnými miestnosťami do západnej a východnej pokojnej svetovej strany Úžitková plocha domu je cca 117m2.

LOKALITA:

Novostavba sa nachádza v tichej, novovybudovanej lokalite v zástavbe novostavieb rodinných domov. Lokalizácia novostavby ma veľké predpoklady pokojného bezpečného bývania a taktiež dostupnosť k obecnej dopravnej infraštruktúre. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. Všetko podstatné pre život je v dostupnej vzdialenosti. Za plotom sú hory stvorené na turistiku a bicyklovanie, ktoré miestu dodávajú pokojnú atmosféru.

DISPOZÍCIA:

Na podlaží rodinného domu sa nachádza vstupná chodba s priestorom pre šatníkovú skriňu, kotolňa s práčovňou, samostatné WC s umývadlom, ďalšia kúpeľňa s WC, dvomi umývadlami a sprchovacím kútom. Dennú časť tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá ponúka priamy vstup na krytú terasu. Dom dopĺňa spálňa s výstupom na terasu a ďalšie dve izby.

Odhadované prevádzkové náklady domu pre 4 člennú rodinu sú cca 100€/mesiac

Použité materiály:

NOSNÉ KONŠTRUKCIE : Tehla, pásové oceľobetónové základy. Strop a stropná doska z betónových profilov, vnútorné priečky z akustickej tehly.

OPLÁŠTENIE : 15cm polystyrén, silikátová omietka v kombinácií bielej a šedej farby

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie strechy 300mm minerálna vlna + 100mm spádový polystyreén.

OKNÁ, DVERE : Plastové okná a dvere zo 6 komorových profilov, výrobca PZ Final Prievidza s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K.

ELEKTRO A OSVETLENIE : Domová prípojka je ukončená v kotolni rozvádzačom, kde je príprava pre internet, kamery a ostatné príslušenstvo. Všetko zabudované osvetlenie vrátane vonkajšieho využíva LED technológiu. Vo všetkých obytných miestnostiach a kuchyni je pripojenie na internet a TV signál (bez vonkajších zariadení). Pri parkovacom mieste je príprava na autonabíjačku pre elektromobily.

VNÚTORNÉ POVRCHY

Podlahy pri vstupe a v obytných miestnostiach a v kuchyni sú odtieň svetlý dub v hrúbke 9mm
Podlahy v špajzi, kotolni, kúpeľni a na toaletách tvorí keramická veľkoformátová dlažba

DOM SA PREDÁVA V STAVE ŠTANDARD A BUDE SKOLAUDOVANÝ V ROKU 2022.

VÝHODY:

NOVOSTAVBA, NÍZKE NÁKLADY NA BÝVANIE BEZ ĎALŠÍCH INVESTÍCIÍ

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti