PREDANÉ – NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM SEČ

PREDANÉ – NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM SEČ

PREDANÉ – NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM SEČ

Predané

169 000 €

ID Nehnuteľnosti :

 12548

Izby

4

Kúpeľne

1

Garáž

1

Rozloha

170 m2

Zastavaná plocha

Layer 1 197 m2

Rok vybudovania

2020

Rozloha pozemku

517 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Radi by ste kúpili moderný rodinný dom v lone prírody s okúzlujúcimi výhľadmi?

Vaša Realitná ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v krásnom prostredí na konci ulice v obci Seč s nádhernými výhľadmi.

Lokalita:

Nehnuteľnosť sa nachádza na konci ulice a má iba jedného suseda, čo zabezpečuje nerušené a pokojné bývanie. Ďalej ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ako škola, škôlka, potraviny, pohostinstvo a iné. Dom je len 3km od priehrady Nitrianske Rudno, 14 km od kúpeľného mestečka Bojnice, 18 km do Prievidze.

Dom:

novostavba 4 izbového rodinného domu je moderného tvaru a pozostáva z vstupnej chodby, technickej miestnosti so vstupom do garáže, kúpelne so sprchovacím kútom, vaňou, WC a 2 umývadlami. Ďalej je priestranná denná časť s výškou stropu 3,8m s pieckou, východom na terasu s jedálňou, obývačkou a kuchyňou so špajzou. V dome je spálňa a ďalšie dve izby. Na rodinnom dome prebiehajú posledné dokončovacie práce. Dom je postavený z 37cm tvárnic Ytong a je zateplený 10cm izoláciou. Rovná strecha je svojou pevnosťou pripravená na jej ďalšie využitie, kde bola plánovaná výrivka. V celom dome je podlahové kúrenie a ako alternatíva sú krbové kachle. Podlaha je laminátová vo farbe Dub a kuchyňa je na mieru so vstavanými spotrebičmi značky Elektrolux (vstavaná rúra, mikrovlnná trúba, umývačka riadu, indukčná varná doska). V celom dome sú kvalitné plastové okná s izolačným trojsklom. Orientácia domu je JZ.

Výhody:

NOVOSTAVBA, BEZ SUSEDOV, JEDINEČNÝ VÝHĽAD, KVALITNÉ MATERÁLY

CENA JE 169.000,-€ A ZAHŔŇA VŠETKY POPLATKY SÚVISIACE S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza

Kategória

Podobné nehnuteľnosti