NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT BOJNICE S TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM

NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT BOJNICE S TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM

NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT BOJNICE S TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM

Prenájom

460 €

  • NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT BOJNICE S TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM
  • IMG_2535
  • IMG_2536
  • IMG_2531
  • IMG_2532
  • IMG_2534

ID Nehnuteľnosti :

 12986

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

58 m2

Rok vybudovania

2021

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Hľadáte dlhodobé alebo dočasné bývanie v lukratívnej časti mesta Bojnice v novom bytovom dome s vlastným parkovacím miestom?

Vaša Realitná ponúka na prenájom priestranný dvojizbový byt v novom bytovom dome s vlastným parkovacím miestom na ulici Školská v peši dostupnej kompletnej občianskej vybavenosti.

LOKALITA:

bytového domu ponúka príjemné bývanie v peši dostupnej kompletnej občianskej vybavenosti /škola, škôlka, detské ihrisko, LIDL, mestský park, nemocnica…/

BYTOVÝ DOM:

bol dokončený v októbri v roku 2020, čo pre obyvateľov zabezpečuje najnovší štandard a s ním súvisiace použitie kvalitných materiálov a funkčných technológií. Samozrejmosťou je nadštandardná tepelná izolácia, ktorá zlepšuje komfort bývania a zároveň šetrí náklady na kúrenie alebo v lete na chladenie. Dom je monitorovaný kamerovým systémom a do areálu sa vstupuje cez elektrickú rampu, ktorá sa otvára mobilným telefónom, čím sa automaticky zlepšuje bezpečnosť.

BYT:

tvorí plávajúca podlaha v modernom odtieni DUB, vkusné interiérové dvere, sanita ako vaňa, WC s umývadlom, kvalitné talianske obklady a dlažby, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi na mieru – umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rúra na pečenie, elektrická platňa, vstavaná chladnička s mrazničkou. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa. Samozrejmosťou je prístup na internet. K bytu patrí aj pivnica v suteréne. Orientácia bytu je do južnej svetovej strany s výstupom na terasu, ktorá ponúka výhľad na okolie.

VÝHODY:

TOP LOKALITA

MODERNÝ

PRESVETLENÝ

TERASA 23m2

VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO

UPRATOVANIE SPOLOČNÝCH PRIESTOROV V CENE NÁJMU

CENA NÁJOMNÉHO ZA BYT:

A06, úžitková plocha 58m2, terasa 23m2 je 460€/mesiac + 80€ energie

PODMIENKY NÁJMU: 1 REZERVAČNÝ POPLATOK VO VÝŠKE 1 MESAČNÉHO NÁJOMNÉHO (odmena RK), VRATNÁ KAUCIA VO VÝŠKE 2 MESAČNÝCH NÁJOMNÝCH + 1 MESAČNÉ NÁJOMNÉ ZA MESIAC NADCHÁDZAJÚCI SPLATNÝ VŽDY K 15. V MESIACI ZA MESIAC NASLEDUJÚCI.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti