PREDANÉ – NOVÝ ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT ulica GORKÉHO

PREDANÉ – NOVÝ ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT ulica GORKÉHO

PREDANÉ – NOVÝ ZARIADENÝ 3 IZBOVÝ BYT ulica GORKÉHO

Predané

97 000 €

ID Nehnuteľnosti :

 11288

Izby

3

Kúpeľne

1

Rozloha

64 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Hľadáte útulný trojizbový byt bez ďalšej investície?

Vaša Realitná ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na druhom poschodí  4 poschodového bytového domu na ulici M. Gorkého na sídlisku Sever.

LOKALITA ponúka pokojné bývanie  s jednoduchým parkovaním. V blízkosti sa nachádza detské ihrisko, škola, škôlka, potraviny, lekáreň, fitnescentrum, lesopark atď.

BYTOVÝ DOM  pozostáva z 5 vchodov a 4 poschodí  a prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorú zahŕňala výmena vchodových dverí, nový vrátnik, zateplenie fasády a rovnako zateplenie a nová izolácia strechy.

BYT o rozlohe 64 m2 sa nachádza na druhom poschodí bytového domu s oknami na tri svetové strany – kuchyňa a spálňa na východnú svetovú stranu,detská izba na južnú stranu, obývačka s vchodom na balkón na západnú svetovú stranu. V byte bola vymenená komplet elektroinštalácia a plastové okná. Rekonštrukcia zahŕňala aj výmenu kuchynskej linky so spotrebičmi ELEKTROLUX a vymurovanie jadra kúpelne a nové WC GEBERIT. V celom byte sú trendové sádrové stierky a sádrokartónové stropy s novými svietidlami.

VÝHODY – KOMPLET ZARIADENÝ, POLOHA, BALKÓN, PEKNÁ REKONŠTRUKCIA!

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza

Podobné nehnuteľnosti