NADČASOVÝ 2 IZBOVÝ BYT STARÉ SÍDLISKO

NADČASOVÝ 2 IZBOVÝ BYT STARÉ SÍDLISKO

NADČASOVÝ 2 IZBOVÝ BYT STARÉ SÍDLISKO

Predaj

91 000 €

  • PARÁDNY 2 IZBOVÝ BYT STARÉ SÍDLISKO
  • IMG_2545
  • IMG_2546
  • IMG_2547
  • IMG_2548

ID Nehnuteľnosti :

 13089

Rozloha

54

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Popis bytu

Radi by ste bývali v útulnom štýlovom byte, ktorý vonia po dubovom dreve s originálnou dispozíciou?

Vaša Realitná ponúka na predaj byt, ktorý splní očakávania aj toho najnáročnejšieho klienta. Byt je kompletne zrekonštruovaný a nachádza sa na 1. poschodí bytového domu vo vyhľadávanej tichej lokalite starého sídliska.

LOKALITA

ponúka pokojné bývanie s jednoduchým parkovaním. V blízkosti sa nachádza mestský park, detské ihrisko, škola, škôlka, potraviny LIDL, MHD, atď.

BYTOVÝ DOM

pozostáva z 3 vchodov a 3 poschodí  a prešiel rekonštrukciou, ktorú zahŕňala výmena vchodových dverí, nový vrátnik, nová strecha a jej izolácia.

BYT

o rozlohe 54m2 sa nachádza na prvom poschodí bytového domu. Dispozícia bytu je následovná: vstupná chodba, šatník, kúpeľňa s WC, umývadlom a sprchovým kútom, spálňa, priestranná denná miestnosť s kuchyňou s oknom na severnú svetovú stranu, jedáleň a priestranná obývačka s dominantnou tehlovou stenou s oknami na južnú svetovú stranu. V byte bola vymenená komplet elektroinštalácia, radiátory a plastové okná trojsklá značky SLOVAKTUAL. Rekonštrukcia zahŕňala aj výmenu kuchynskej linky za novú kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi značky ELEKTROLUX a vymurovanie jadra kúpelne a WC, vyrovnanie podlahy a následné nalepenie masívnej dubovej podlahy. Samozrejmosťou WC je podomietkový systém a v kúpeľni je moderný sprchový kút s termostatickou batériou a s keramickým umývadlom osadeným na masívnej doske, pod ktorou je osadená práčka.

VÝHODY

KVALITNÉ PRIRODNÉ MATERIÁLY, POLOHA, BALKÓN, REKONŠTRUKCIA, DISPOZÍCIA!

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza

Kategória

Podobné nehnuteľnosti