PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT BJORNSONA

PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT BJORNSONA

PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT BJORNSONA

Prenájom

490 €

  • byt_029
  • byt_028
  • byt_030
  • byt_031
  • byt_032
  • byt_033
  • byt_027
  • byt_025

ID Nehnuteľnosti :

 20835

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

62

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Čiastočná rekonštrukcia

Hľadáte útulný dvoj izbový byt na dočasné bývanie?

Vaša realitná ponúka na prenájom 2 izbový byt  v bytovom dome  umiestnenom vo vyhľadávanej lokalite mesta Prievidza.

LOKALITA BYTU:

Bytový dom je situovaný v kľudnej zóne mesta Prievidza na ulici Bjornsona v mestskej časti Staré sídlisko. Byty v danej lokalite sú veľmi vyhľadávané aj pre ich dostupnosť k občianskej vybavenosti, ako zdravotné stredisko, obchodné centrá, pošta, škola, škôlka. Centrum mesta je vzdialené 10 min. chôdze a taktiež aj kúpeľné mestečko Bojnice budete mať na pešo 10 min.

BYTOVÝ DOM:

Pozostáva z piatich vchodov a štyroch podlaží. Bytový dom bez výťahu prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočíva vo výmene vstupných dverí a elektronického vrátnika. Daný objekt je nanovo zateplený, v suteréne domu sa pre každý byt nachádzajú pivnice a spoločné priestory pre odloženie bicyklov a kočíkov.

DISPOZÍCIA BYTU:

Vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa s jedálenským stolom, obývacia izba a spálňa.

BYT:

Je orientovaný na východnú a západnú stranu. K prednostiam bytu patrí jeho svetlosť a dispozičné riešenie. V obytných miestnostiach a kuchyni je plávajúca podlaha a zvyšok tvoria keramické dlažby. Byt sa ponúka zariadený tak ako môžete vidieť na fotkách.

CENA NÁJOMNÉHO ZA BYT JE 490 EUR MESAČNE AJ S ENERGIAMI

PODMIENKY NÁJMU:

1 REZERVČNÝ POPLATOK VO VÝŠKE 1 MESAČNÉHO NÁJOMHÉHO (odmena RK)  VRATNÁ KAUCIA VO VÝŠKE 2 MESAČNÉHO NÁJOMNÉHO + 1 MESAČNÉ NÁJOMNÉ ZA MESIAC NADCHÁDZAJÚCI SPLATNÝ VŽDY K 15. V MESIACI ZA MESIAC NASLEDUJÚCI.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte Email na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti