PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM HANDLOVÁ

PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM HANDLOVÁ

PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM HANDLOVÁ

Predaj

52 800 €

  • PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM HANDLOVÁ
  • IMG_2612
  • IMG_2614
  • IMG_2615
  • IMG_2617
  • IMG_2618
  • IMG_2619

ID Nehnuteľnosti :

 13185

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

63,5 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Pôvodný stav

Radi by ste kúpili priestranný dvojizbový tehlový byt s balkónom v pôvodnom, ale zachovalom stave?

Vaša Realitná ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom v zateplenom tehlovom bytovom dome na ulici ČSA v meste Handlová.

Lokalita:

ponúka pokojné bývanie pri rieke Handlovka s pešou dostupnosťou kompletnej občianskej vybavenosti.

Bytový dom:

pozostáva zo štyroch vchodov a troch podlaží a prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu strešnej krytiny a jej zateplenie, nové zvody na dažďovú vodu, zateplenie fasády, nový elektronický vrátnik.

Byt:

sa nachádza na druhom podlaží trojpodlažného bytového domu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu okien, výmenu kuchynskej linky, výmena dlažieb a obkladu v kúpeľni. Pozostáva zo vstupnej chodby so špajzou, z chodby je vstup aj do kúpeľne s vaňou, umývadlom a WC, do kuchyne s oknom na severnú svetovú stranu a vstup do obývacej izby s oknom na južnú svetovú stranu odkiaľ je vstup do spálne s balkónom tiež na južnej svetovej strane.

Výhody:

ZATEPLENÝ BYTOVÝ DOM, BALKÓN, ZACHOVALÝ

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti