PREDANÉ – PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT ŽABNÍK ULICA LÚČNA

PREDANÉ – PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT ŽABNÍK ULICA LÚČNA

PREDANÉ – PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT ŽABNÍK ULICA LÚČNA

Predané

76 990 €

ID Nehnuteľnosti :

 13046

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

50 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Hľadáte kompletne zrekonštruovaný a novo zariadený 2 izbový byt v blízkosti centra mesta Prievidza s jednoduchým parkovaním a bez akýchkoľvek ďalších investícií!?

Vaša Realitná ponúka na predaj nový 2 izbový kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt o veľkosti 50 m2 na prízemí štvorposchodového bytového domu na ulici Lúčna Prievidza.

LOKALITA

ponúka bývanie v blízkosti centra mesta Prievidza s jednoduchým parkovaním. V blízkosti sa nachádza detské ihrisko, škola, škôlka, potraviny LIDL, futbalové ihrisko atď.

BYTOVÝ DOM

pozostáva z 3 vchodov a 4 poschodí  a prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorú zahŕňala výmena vchodových dverí, nový vrátnik, zateplenie fasády a rovnako zateplenie a nová izolácia strechy.

BYT

o rozlohe 50 m2 sa nachádza na prízemí štvorposchodového bytového domu s oknami na západnú svetovú stranu. Dispozícia bytu je následovná: z chodby so šatníkovou skriňou sa vstupuje na samostatné podomietkové WC, do kúpeľne so sprchovým kútom, do modernej zariadenej kuchyne (zabudovaná chladnička s mrazničkou značky ELEKTROLUX, indukčná platňa, rúra na pečenie a vstavaná umývačka riadu – všetko značky ELEKTROLUX) so stolom a štyrmi stoličkami a do priestrannej obývačky. V obývačke sa nachádza rohová sedacia súprava, TV komoda, knižnica a vstupuje sa z nej do priestrannej spálne. V spálni sa nachádza manželská posteľ so stolíkmi. Samozrejmousťou sú interiérové doplnky navrhnuté našou bytovou dizajnérkou.

VÝHODY

CENA, POLOHA, REKONŠTRUKCIA!

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza

Kategória

Podobné nehnuteľnosti