LUKRATÍVNY POZEMOK PRIEVIDZA na priemyselné alebo komerčné účely

LUKRATÍVNY POZEMOK PRIEVIDZA na priemyselné alebo komerčné účely

LUKRATÍVNY POZEMOK PRIEVIDZA na priemyselné alebo komerčné účely

Predaj

1 249 840 €

ID Nehnuteľnosti :

 8488

Rozloha pozemku

31246 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Vaša Realitná ponúka na predaj lukratívny pozemok so stavebným povolením na výrobnú halu o veľkosti 31246m2.

Pozemok je vhodný aj na iné priemyselné, komerčné alebo obchodné účely. Nachádza sa v tesnej blízkosti SAD Prievidza a Merkury Marketu a je dostupný po vlastnej prístupovej ceste. Vzhľadom na lokalitu je nehnuteľnosť vhodná pre firmy, ktoré chcú byť dostupné z hlavného ťahu z Prievidze do Novák a naopak. Lokalita zabezpečuje dobrú dostupnosť a viditeľnosť, čo môže zvýšiť vedomie značky alebo firmy klienta.

Rovnako je dôležité povedať, že región má veľkú spádovú oblasť v počte 135000 ľudí.  Prievidza leží na križovatke dávnych obchodných ciest, čo už v Stredoveku pomáhalo rozvoju obchodu. Mestom prechádzajú medzi-regionálne železničné trate: Bratislava – Prievidza; Nové Zámky – Prievidza; Horná Štubňa – Prievidza.

Najdôležitejšou cestnou komunikáciou prechádzajúcou mestom v západo-východnom smere je cesta I. triedy I/50, ktorá je zároveň medzinárodným cestným ťahom E-572, a to v smere Trenčín – Prievidza – Žiar nad Hronom, kde sa napája na medzinárodný cestný ťah E-571 (rýchlostná cesta R1) Trnava – Nitra – Žiar nad Hronom – Banská Bystrica.

V severojužnom smere prechádza mestom cesta I. triedy I/64 spájajúca mestá Žilina – Prievidza – Nitra – Nové Zámky – Komárno.4 Na území mesta sa nachádza i letisko medzinárodného významu s nepravidelnou dopravou. Najbližšie letiská medzinárodného významu s civilnou prepravou sú v Sliači a Piešťanoch v dostupnosti približne 70 km. Najbližší verejný prístav vnútrozemskej vodnej dopravy v Komárne je vzdialený 142 km po železnici a 154 km po cestnej sieti.

Na pozemku sú dostupné všetky inžinierske siete.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel.  0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná+, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti