RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE

RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE

RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA BOJNICE

Predaj

189 000 €

  • uqtzuqgnsd
  • IMG_3023-1200x680
  • IMG_3004

ID Nehnuteľnosti :

 14476

Izby

2

Kúpeľne

1

Zastavaná plocha

Layer 1 100

Rozloha pozemku

670

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Čiastočná rekonštrukcia

Radi by ste bývali v centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok iba pár krokov od námestia?

Vaša Realitná ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v historickej časti v centre mesta Bojnice na pozemku o rozlohe 670 m2 s výhľadom na bojnický zámok aj so stavebným povolením na prestavbu a prístavbu.

Popis:

Nehnuteľnosť je na pozemku o rozlohe 670m2 a pozostáva z polovice podpivničeného rodinného domu, kde prízemie tvorí vstupná chodba, komora, schody do podkrovia, kúpeľňa, spálňa a priestranná kuchyňa s prepojenou jedálňou a obývačkou. Dom prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a sú dostupné priamo z ulice Cintorínska v meste Bojnice.

Lokalita:

ponúka bývanie v historickom centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok. Lokalita je vhodná tak pre mladú rodinu s deťmi ako aj pre starší pár, ktorému vyhovuje bývať v centre mesta s jeho výhodami ako pešia dostupnosť všetkej občianskej vybavenosti a zároveň iba 100m do prírody. Bojnice sú známe ZOO, jedným z najkrajších zámkov, kúpeľmi, krásnou prírodou a neodmysliteľnou súčasťou je množstvo reštaurácii a kaviarní s kvalitnými službami.

Výhody:u

POLOHA, VÝHĽAD, VŠETKY INŽINIERSKE SIETE NA POZEMKU, STAVEBNÉ POVOLENIE

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná + , Bojnická cesta 4, Prievidza.

 

 

Podobné nehnuteľnosti