PREDANÉ – SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ŽABNÍK

PREDANÉ – SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ŽABNÍK

PREDANÉ – SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ŽABNÍK

Predané

94 990 €

ID Nehnuteľnosti :

 13149

Izby

4

Kúpeľne

1

Rozloha

82 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Čiastočná rekonštrukcia

Hľadáte priestranný štvorizbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta s jednoduchým parkovaním?

Vaša Realitná ponúka na predaj slnečný 4 izbový byt o rozlohe 82m2 na druhom poschodí 7 poschodového bytového domu.

LOKALITA

ponúka bývanie v blízkosti centra mesta Prievidza s jednoduchým parkovaním. V blízkosti sa nachádza detské ihrisko, škola, škôlka, potraviny LIDL, futbalové ihrisko atď.

BYTOVÝ DOM

pozostáva zo 4 vchodov a 7 poschodí  a prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorú zahŕňala výmena vchodových dverí, nový vrátnik, zateplenie fasády a rovnako zateplenie a nová izolácia strechy.

BYT

o rozlohe 82m2 sa nachádza na druhom poschodí sedem poschodového bytového domu s oknami na južnú, západnú a severnú svetovú stranu. Dispozícia bytu je následovná: z chodby so šatníkovou skriňou sa vstupuje  do priestrannej dennej časti obývačky, do kúpeľne s vaňou, bidetom a WC, do spálne so vstupom na balkón, do detskej izby, do zariadenej kuchyne (chladnička s mrazničkou , plynová platňa a rúra na pečenie) so stolom a štyrmi stoličkami s oknami na severnú svetovú stranu a so vstupom do ďalšej izby. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala zmenu dispozície, výmenu okien, vybrúsenie drevených podláh, výmena kuchynskej linky a kompletná rekonštrukcia kúpeľňe.

VÝHODY

SLNEČNÝ, POLOHA, BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE!

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza

Kategória

Podobné nehnuteľnosti