STARŠÍ RODINNÝ DOM ZEMIANSKE KOSTOĽANY

STARŠÍ RODINNÝ DOM ZEMIANSKE KOSTOĽANY

STARŠÍ RODINNÝ DOM ZEMIANSKE KOSTOĽANY

Predaj

79 990 €

ID Nehnuteľnosti :

 15122

Zastavaná plocha

Layer 1 120

Rozloha pozemku

480

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Pôvodný stav

Radi by ste bývali v samostatnom rodinnom dome so záhradou?

Vaša Realitná ponúka na predaj samostatne stojaci podpivničený starší rodinný dom o rozlohe 120m2 zastavanej plochy. Dom je v pôvodnom stave postavený na rovinatom slnečnom pozemku o veľkosti 480m2 dennými miestnosťami orientovaný na južnú svetovú stranu. Prístup na pozemok je z miestnej komunikácie.

Lokalita:

Rodinný dom sa nachádza v tichej, novovzniknutej ulici. Má predpoklady pokojného bezpečného bývania a taktiež dostupnosť k obecnej dopravnej infraštruktúre. V obci Zemianske Kostoľany sa nachádzajú, potraviny, futbalové ihrisko, pohostinstvá, v blízkosti je železničná stanica, zástavka autobusu a škola. Hory ponúkajú turistiku a bicyklovanie.

Rodinný Dom:

Je v pôvodnom stave a je možné si ho prispôsobiť a prerobiť podľa vlastných predstáv a požiadaviek. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.

Výhody:

POLOHA, SLNEČNÝ, PODPIVNIČENÝ

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti