ŠTÝLOVÝ NEBYTOVÝ KOMERČNÝ PRIESTOR

ŠTÝLOVÝ NEBYTOVÝ KOMERČNÝ PRIESTOR

ŠTÝLOVÝ NEBYTOVÝ KOMERČNÝ PRIESTOR

Predaj

199 000 €

  • IMG_1901
  • IMG_1907
  • IMG_1908
  • IMG_1910
  • IMG_1951
  • IMG_1952

ID Nehnuteľnosti :

 7635

Kúpeľne

3

Garáž

4

Rozloha

350 m2

Zastavaná plocha

Layer 1 386 m2

Rok vybudovania

2001

Rozloha pozemku

1216 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Popis

Vaša realitná ponúka na predaj veľmi atraktívny nebytový priestor priamo so vstupom na hlavný ťah  PRIEVIDZA – MARTIN, ŽILINA v obci Nedožery Brezany. Predmetná nehnuteľnosť pozostáva z hlavnej budovy s veľkým prístreškom na jej konci a budovy v minulosti slúžiacej ako tri dielne pre autá, každú so samostatnou bránou a vo vnútri prepojené. Celý areál je spevnený, teda ideálny pre klienta s početným autoparkom. Hlavná budova pozostáva z veľkej, veľkými oknami osvetlenej miestnosti, ktorá môže slúžiť ako galéria alebo obchod alebo schowroom alebo reprezantačná miestnosť. Ďalej sú v budove ďalšie tri miestnosti, ktoré slúžia ako kancelárie pre administratívu. V zadnej časti domu je zázemie s kuchynkou, šatňami, dámske a pánske toalety so sprchou plus sklad. V zadnej časti budovi sú ďalšie priestory, ktoré momentálne slúžia ako sklad a ďalšie miestnosti ako šatňa, kuchynka a sprchy.

Technické informácie:

Hlavná budova

Je to jednopodlažná budova so sedlovou strechou. Nosná konštrukcia je murovaná z pórobetónových tvaroviek v hrúbke 400 mm, strop je keramický, strecha je tvorená z drevených priehradových väzníkov, strešná krytinou Bramac. Objekt je založený na základových betónových pásoch, podlaha je v kancelárskych priestoroch plávajúca podlahovina, ostatné priestory keramická dlažba. Ďalej sú plastové okná, vnútorné hliníkové žalúzie, dvere fóliované, obložkové zárubne, klampiarske konštrukcie z medeného plechu, parapety hliníkové. Vnútorné povrchové úpravy vápenná omietka, vonkajšie v prevažnej časti obklad z tehlových pásikov. Vykurovanie ústredné – v kanceláriách a sociálnych priestoroch zo závesného plynového kotla s prípravou teplej vody – v kuchynke. Elektroinštalácia svetelná aj motorická, bleskozvod,ističe, klimatizačné jednotky. Objekt je napojený na zabezpečovací systém a 24 hodín pod kamerami s nahrávaním.

Dielne a sklady

Je to murovaný jednopodlažný objekt – tri garáže prístupné z dvora areálu. Nosná konštrukcia je murovaná z pórobetónonu v hrúbke 400 mm, stropná konštrukcia prefabrikované panely, strecha je plocha s vodorovnou izoláciou z asfaltových pásov. Objekt je založený betónových základových pásoch, podlaha je cementový poter. Klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Vráta oceľové plechové otváravé. Vnútorné omietky z vápennej omietky, vonkajšie hladké, náter. Vykurovanie nie je. Elektroinštalácia svetelná aj motorická, bleskozvod, ističe. Objekt je v dobrom stave, je využívaný na uskladnenie a garážovanie vozidiel.

Plocha pozemku je 1216 m2

Z toho zastavaná plocha je 386 m2

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo píšte na mail mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi poskytneme na adrese Vaša Realitná, Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Podobné nehnuteľnosti