ÚTULNÝ 1 ZBOVÝ BYT JESENSKÉHO

ÚTULNÝ 1 ZBOVÝ BYT JESENSKÉHO

ÚTULNÝ 1 ZBOVÝ BYT JESENSKÉHO

Prenajaté

350 €

  • IMG_4593
  • IMG_4589
  • IMG_4590
  • IMG_4591
  • IMG_4592
  • IMG_4586
  • IMG_4587

ID Nehnuteľnosti :

 18033

Izby

1

Kúpeľne

1

Rozloha

38

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Čiastočná rekonštrukcia

Hľadáte pekný jednoizbový byt na dočasné bývanie?

Vaša Realitná ponúka na prenájom 1 izbový byt v bytovom dome v centre mesta Prievidza.

Lokalita bytu:

Bytový dom je situovaný je v exponovanej časti mesta Prievidza, presnejšie na ulici Jesenského. Objekt sa nachádza v centre mesta Prievidza a preto je samozrejmosťou kompletná občianska vybavenosť, ako je zdravotné stredisko, obchody, reštaurácie, pošta, banky a ostatná mestská vybavenosť cca 5min. chôdze. Neďaleko sídli SOŠ stavebná a Gymnázium vzdialené cca. 5 minút chôdze. Dostupnosť MHD je cca. 2 minúty od bytového domu, rovnako ako autobusová a železničná stanica v Prievidzi. V blízkosti bytového domu je športový areál SOU stavebné, kde sa nachádza futbalové ihrisko a tenisové kurty. Klimatizované fitnes centrum sa nachádza cca. 2 minúty chôdze.

Bytový Dom

Pozostáva z piatich vchodov a piatich podlaží. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočívala vo výmene vstupných dverí a elektrického vrátnika. Vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika. Bytový dom je orientovaný do východnej svetovej strany.

V suteréne domu sa pre každý byt nachádzajú pivnice a spoločné priestory pre odloženie bicyklov a kočíkov.

Dispozícia bytu:

Vstupná chodba, kúpeľňa s WC, so sprchovým kútom a umývadlom, priestranná kuchyňa s jedálňou a priestranná izba.

Byt:

Je orientovaný do východnej svetovej strany. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu. K prednostiam bytu patrí taktiež aj dispozičné riešenie navrhnuté jednoduchým štýlom. Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. V obytných miestnostiach sú plávajúce podlahy, zvyšok tvoria keramické dlažby. Okná v celom byte sú plastové. V kúpeľni je  sprchovací kút a umývadlo s úložným priestorom a WC. Kuchyňu na mieru so vstavanými spotrebičmi dopĺňa jedálenský kút. Poslednú izbu dopĺňa rozkladací gauč. Samozrejmosťou sú aj sadrokartónové stropy, stierky a kvalitné interiérové dvere.

Byt sa ponúka tak ako môžete vidieť na fotkách.

VÝHODY:

TOP POLOHA, NOVÉ SPOTREBIČE

CENA NÁJOMNÉHO ZA BYT JE 350€ / MESIAC AJ S ENERGIAMI

PODMIENKY NÁJMU: 1 REZERVAČNÝ POPLATOK VO VÝŠKE 1 MESAČNÉHO NÁJOMNÉHO (odmena RK), VRATNÁ KAUCIA VO VÝŠKE 1 MESAČNÝCH NÁJOMNÝCH + 1 MESAČNÉ NÁJOMNÉ ZA MESIAC NADCHÁDZAJÚCI SPLATNÝ VŽDY K 15. V MESIACI ZA MESIAC NASLEDUJÚCI.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti