REZERVOVANÝ – Novostavba : 4 izbový apartmán v Bojniciach – Dream Residence

REZERVOVANÝ – Novostavba : 4 izbový apartmán v Bojniciach – Dream Residence

REZERVOVANÝ – Novostavba : 4 izbový apartmán v Bojniciach – Dream Residence

Predaj

138 000 €

  • 03-OrmondRd-3D-Living-1080x675sds
  • sdfsdfdsfdff
  • sdfsdfdsf
  • byt meciar

ID Nehnuteľnosti :

 20498

Izby

4

Kúpeľne

1

Rozloha

86 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Popis

Ak hľadáte nadštandardnú atypickú nehnuteľnosť v top lokalite mesta Bojnice, určite si nenechajte ujsť túto ponuku.

Vaša Realitná ponúka EXKLUZÍVNE na predaj apartmán v novostavbe bytového domu Dream Residence.

 

Lokalita:

Bytový dom Dream Residence je umiestnený v atraktívnej, tichej lokalite mesta Bojnice ( Ul. Rekreačná ).  V tesnej blízkosti sa nachádzajú už spomínané kúpele, Bojnický zámok ( 500m ),  ZOO (500M ), kemping a pod. Dostupnosť MHD je cca. 5 minúty od bytového domu, kde je autobusová zastávka.

 

Bytový Dom

V 4. podlažnom bytovom dome sa nachádza 19 apartmánov.  Je rozdelený do 4. nadzemných podlaží, z toho jedno tvorí suterén a 3. nadzemné podlažia.

V suteréne bytového domu je pre majiteľov bytov parkovací dom, pivničné priestory a garážový dom.

Bytový dom  bude postavený a kolaudovaný do konca roka 2019. Je zateplený a vybavený technológiami a konštrukciami , ktoré  v predstihu vyhovujú prísnym, z roka na rok sa zvyšujúcim tepelnotechnickým a energetickým nárokom ustanovených v technických normách. Energetická hospodárnosť budovy, podľa ktorého sa budovy zaraďujú do energetickej triedy, bude je na najvyššej úrovni . V bytovom dome je taktiež moderný výťah pre 6 ôsob. Má vlastný oplotený pozemok prístupný el. ovládanou bránou, ktorý poskytuje majiteľom residencie komfort a súkromie.  Vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika. Súčasťou predaja je aj vlastné garážové parkovacie miesto na prízemí bytového domu s bránou na diaľkové ovládanie, priamym vstupom do domu, ktoré je už v cene bytu. Bytový dom je orientovaný do východnej a západnej svetovej strany. Dômyselne navrhnutý komplex zabezpečí zefektívnenie nákladov na bývanie. Zateplenie minerálnou vatou, obvodové múry bytov z akustickej tehly pohlcujúcej hluky do 52dB, podlahové kúrenie či izolačné trojsklo sú samozrejmosťou.

 

Dispozícia:

Dispozične je riešený nasledovne: vstupná hala, šatník, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa spojená s priestrannou obývacou izbou, spálňa, detská izba, izba, terasa

 

Apartmán:

Podlahová plocha apartmánu predstavuje 86 m2 + 22 m2 terasa. Orientovaný je východnej svetovej strany. Nachádza sa na 2 nadzemnom podlaží bytového domu s krásnym výhľadom, či už na panorámu Prievidze, Bojníc alebo Bojnický zámok. K prednostiam aaprtmánu patrí taktiež aj dispozičné riešenie, ktoré je navrhnuté moderným štýlom. Dominantu apartmánu tvorí priestranná terasa so sedením, s krásnym výhľadom priamo na okolie Bojníc a Prievidze.

 

Vybavenie bytu :

Byt sa ponúka v stave holobyt. Vstup do apartmánu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v byte sú betónové. Okná sú v celom apartmáne sú plastové Slovaktual s trojsklom.

Výnimočnosť a celkový dojem apartmánu spočíva hlavne v použití kvalitných materiálov. Za veľkú pridanú hodnotu nehnuteľnosti, možno považovať aj podlahové kúrenie prostredníctvom, čím sa výrazne znižujú náklady na vykurovanie.

 

Parkovanie :

K apartmánu patrí taktiež aj garážové státie v spoločnej garáži, kde je zabezpečené vlastné parkovanie. Taktiež je možné využiť okolité parkovacie plochy nachádzajúce sa v tesnej blízkosti nehnuteľnosti a. K apartmánu patrí aj pivničná kôbka.

 

Apartmán je v osobnom vlastníctve. Financovanie možné aj cez HÚ s ktorým vám vieme bezplatne pomôcť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Podobné nehnuteľnosti