Ponuka na predaj RD s garážou v Ráztočne

Ponuka na predaj RD s garážou v Ráztočne

Ponuka na predaj RD s garážou v Ráztočne

Predaj

info v RK

  • DSC29501
  • DSC2952
  • DSC2953
  • DSC2954
  • DSC2955
  • DSC2957
  • DSC2959
  • DSC2961
  • DSC2962
  • DSC2964

ID Nehnuteľnosti :

 20415

Izby

6

Kúpeľne

2

Garáž

2

Rozloha

358 m2

Zastavaná plocha

Layer 1 179 m2

Rok vybudovania

2014

Rozloha pozemku

1104 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Popis

Vaša Realitná ponúka na predaj 6 izbový rozostavaný dvojpodlažný RD s garážou /179m2 zastavaná plocha/ na krásnom slnečnom pozemku v okrajovej časti obce o rozlohe 1104m2.  Dom je postavený z tehly a zakrytý s kvalitnou strešnou krytinou. V dome sú Eurookná, bezpečnostné dvere a sú pripravené rozvody na podlahové kúrenie.

Lokalita:

Okolie zaručuje pokojné bývanie v lone prírody s okuzlujúcimi výhľadmi. Prístup na pozemok je z miestnej komunikácie. Vstup na pozemok je orientovaný na južnú svetovú stranu. V obci je takmer kompletná občianska vybaenost – obchod, potraviny, futbalové ihrisko, pohostinstvá. Hory ponúkajú  turistiku a bicyklovanie.

Dispozícia:

Spodné podlažie je pripravené na položenie podlahy, osadenie kuchynskej linky,  obloženie kúpelne požadovanou dlažbou a jej zariadenie. Spodné podlažie je vystierkované, vymalované, pripravené rozvody elektriny, vody a kanalizácie. Prízemie sa skladá z dvojgaráže, veľkej kuchyne, jedálne, obývacej izby, hosťovskej izby, samostatného WC, kúpelne a veľkej technickej miestnosti.

Vrchné podladžie je pripravené na 4 izby a veľkú kúpelňu. Podlažie si vyžaduje rozsiahlejšie dokončovacie práce – dokončiť rozvody elektriny, vody a kúrenia.

NOSNÉ KONŠTRUKCIE:  Nosný systém objektu tvorí tehla.

OPLÁŠTENIE: nieje dokončené

ZASTREŠENIE: prestrešenie domu je sedlovou strechou s kvalitnou betónovou strešnou krytinou BRAMAC.

OKNÁ, DVERE: Eurookná a dvere drevené sú bezpečnostné, garážová brána LAMELLAND

SCHODIŠTE: murované

VNÚTORNÉ POVRCHY:

KUCHYŇA A VYBAVENIE KUCHYNE: Dom sa predáva v stave bez kuchyne.

KÚPELNE A TOALETY:

OPLOTENIE:

KÚRENIE: Vykurovanie je riešené podlahovým vykurovaním na prízemí a vrchné podlažie je možné dokončiť podľa vlastnej požiadavky. Ako zdroj tepla môže slúžiť elektro kotol. Prípojka vody, NN prípojka, dažďová kanalizácia s akumulačnou nádržou-na ďalšie využitie (polievanie záhrady). Plynovod je na pozemku, no nieje dotiahnutý do domu.

 

Rodinný dom je v osobnom vlastníctve. Financovanie je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým vám vieme poradiť.

Cenu ponúknite

Kategória

Podobné nehnuteľnosti