PRENÁJOM 4 izbový byt Staré sídlisko M. R. Štefánika, PD

PRENÁJOM 4 izbový byt Staré sídlisko M. R. Štefánika, PD

PRENÁJOM 4 izbový byt Staré sídlisko M. R. Štefánika, PD

Prenájom

600€ cena za mesiac vrátane 200€ za energie

ID Nehnuteľnosti :

 7077

Izby

4

Kúpeľne

1

Rozloha

106 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Popis

Vaša Realitná ponúka na prenájom bývanie v Prievidzi na Starom sídlisku na ulici M. R. Štefánika pekný 4 izbový byt s priestrannou terasou.

Jedná sa o 4 izbový byt s veľkou terasou v bytovom dome, kde na prízemí sú dve prevádzky a na poschodí len dva byty, čo obyvateľom bytu zaručuje dokonalé súkromie. Byt je orientovaný na severnú, južnú a východnú svetovú stranu.

Užitková plocha bytu predstavuje 106m2 + asi 40m2 terasy

Lokalita:

Byt sa nachádza na sídlisku Píly na ulici M. R. Štefánika v Prievidzi. Lokalita zabezpečuje dostupnosť všetkej občianskej vybavenosti. Peši je to cca 10 minút do mesta, do parku, do Korza, na unikliniku atď.

Dispozícia:

Byt tvorí vstupná chodba, samostatné WC s umývadielkom, 1x obývačka prepojená s kuchyňou a výstupom na terasu, 1x rodičovská spálňa, 1x kúpeľňa s vaňou + WC, 2 x detská izba, 1x technická miestnosť, 1 x špajza a spojovacia chodba.

Byt:

Jedinečnosť nami ponúkaného bytu spočíva vo viacerých prednostiach, ktoré byt robia výnimočným a to sú :

terasa orientovaná do východnej svetovej strany, pekný výhľad
orientácia bytu
lokalita
parkovanie
dispozícia bytu
ideálne poschodie
Podlahová plocha bytu predstavuje 106m2. Orientovaný je do severnej svetovej strany (obývačka, spálňa), východnej svetovej strany (kúpeľňa) a južnej svetovej strany (kuchyňa a 2 izby). Nachádza sa na 1. poschodí 1. poschodového bytového domu. K prednostiam bytu patria jeho tichý susedia a príjemná atmoséra bytu.

Vybavenie bytu :

Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach sú drevené parkety, na chodbe, v kuchyni a v kúpelni keramické dlaždice. Okná sú v celom byte drevené EUROOKNÁ so žáluziami.
V priestrannej kúpelni je vaňa, umývadlo, sprchový kút, bidet a WC. Pre návštevy je aj samostatné WC. Kuchyňa je presvetlená veľkým oknom. Jej súčasťou je varná doska, elektrická rúra, digestor, chladnička. Ďalej kuchyňu doplňuje kuchynský stôl so stoličkami. Cez chodbu je vstup do priestrannej obývačky s krbom a vstupom na terasu.

Rekonštrukcia bytu prebiehala postupne s nadštandardnými prvkami a použitím kvalitných materiálov.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený tak ako je na fotodokumentácii.

Bytový dom:

Bytový dom je nezateplený, má EURO okná a hliníkové vchodové dvere, čisté a udržiavané spoločné priestory.

Cena je 600€ vrátane 200€ za energie.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0905333660, 0915 756 855, píšte mailom na adresu mironpetras@vasarealitna.sk alebo nás navštívte priamo na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Podobné nehnuteľnosti