Novinky

Byty na predaj s balkónom či bez…

Keď hľadáme a vyberáme byt, v ktorom chceme bývať so svojou rodinou, zvyčajne sa zameriavame aj na fakt, či je súčasťou bytu balkón alebo lodžia.

Okrem toho, že balkóny sú využívané na sušenie prádla, alebo odkladanie nepotrebných vecí, vlastníkom bytov s balkónom sa ponúka možnosť oddychovať v týchto priestoroch, najmä ak nemajú k dispozícii vlastnú záhradku, chatu alebo dvor.

Balkóny však nemusia pôsobiť iba všedne a prázdno. Naopak, môžu sa stať útulným miestom, kde sa môžeme nadýchať čerstvého vzduchu, vychutnať si slnečné lúče, alebo relaxovať večer s dobrou knihou.

Balón a relax

Vdýchnuť balkónu dušu a premeniť ho na oázu pokoja a relaxu si vyžaduje určitú dávku fantázie. Chcete mať útulný balkón s nádychom romantiky, alebo máte radi bohémsky štýl?  Atmosféru na balkóne dotvoria vhodné doplnky, či už dekorácie, kvety, vankúše, alebo sviečky….

Obklopte sa tým, čo sa vám páči, čo vás vystihuje a čo máte radi. Zariadiť si svoj balkón môže byť navyše zábava. Základom je pohodlné balkónové sedenie. Pri väčších balkónoch si môžme dovoliť umiestniť sem aj lehátko, ktoré sa dá prípadne vyrobiť z obyčajných paliet.

Skrášlenie balkónu nie je drahé

Nemusíte investovať do skrášlenia balkóna závratnú sumu. Môžme použiť aj staršie doplnky, ktoré zrenovovaním dostanú nový nádych. Vlastná tvorba nám môže taktiež navodiť pocit spokojnosti pri trávení času v priestoroch vami vynoveného balkóna.

Ak ste sa teda nasťahovali do nového bytu s balkónom, môže to byť pre vás podnet k tvorivosti. Nedajte sa odradiť ani menším balkónom.  Možnosti ako zútulniť tento priestor je veľa.

Inšpirujte sa a pustite sa do toho. Odmenou bude skvelý pocit, keď si budete vychutnávať na svojom balkóne napríklad svoju kávu.

Hľadáte byt s balkónom? Obráťte sa na nás, radi vám pomôžeme.