PREDANÉ – 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PRIEVIDZA , UL. DUKLIANSKA 70 m2

PREDANÉ – 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PRIEVIDZA , UL. DUKLIANSKA  70 m2

PREDANÉ – 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PRIEVIDZA , UL. DUKLIANSKA 70 m2

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 14864

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

70

Rok vybudovania

2017

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Hľadáte veľkometrážny byt s balkónom na Starom sídlisku v Prievidzi ?

Vaša Realitná ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt, ktorý splní očakávania aj toho najnáročnejšieho klienta. Byt bol kompletne zrekonštruovaný. Nachádza sa na 2. poschodí bytového domu vo vyhľadávanej tichej lokalite starého sídliska.

LOKALITA BYTU

Ponúka pokojné bývanie s jednoduchým parkovaním v rámci dvora bytového domu. V blízkosti sa nachádza mestský park, detské ihrisko, škola, škôlka, potraviny LIDL, MHD, atď. V podstate kompletná občianska vybavenosť.

BYTOVÝ DOM

pozostáva z 2 vchodov a 3 nadzemných podlaží.  Prešiel rekonštrukciou, ktorú zahŕňala výmena vchodových dverí, nový vrátnik, nová strecha a jej izolácia.

BYT

o rozlohe 70 m2 sa nachádza na druhom poschodí bytového domu. Dispozícia bytu : vstupná chodba so vstavanou skriňou, WC, kúpeľňa, jedáleň s kuchyňou, jedáleň, priestranná obývačka so vstupom na balkón do východnej svetovej strany. V byte bola vymenená komplet elektroinštalácia, radiátory a plastové okná.  Rekonštrukcia zahŕňala aj výmenu kuchynskej linky za novú kuchynskú linku na mieru so spotrebičmi, vyrovnanie podlahy a následné nalepenie keramické dlažby. Súčasťou bytu je okrem vstavaných skríň aj stôl so stoličkami, svietidlá, gauč, nábytok, práčka a ďalšie štýlové doplnky. Samozrejmosťou WC podomietkový systém a v kúpeľni moderná vaňa využiteľná taktiež ako sprchový kút. Súčasťou kúpeľne je aj umývadlo so skrinkou a radiátor.

VÝHODY BYTU

KVALITNÉ  MATERIÁLY, POLOHA, BALKÓN, REKONŠTRUKCIA, DISPOZÍCIA!

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte,  píšte SMS na tel. 0915 756 855, poprípade napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná + , Bojnická cesta 4, Prievidza 971 01.

Podobné nehnuteľnosti