PREDANÉ – 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ULICA GORKÉHO

PREDANÉ – 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ULICA GORKÉHO

PREDANÉ – 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ULICA GORKÉHO

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 13579

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

64 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Pôvodný stav

Hľadáte priestranný dvojizbový byt s balkónom v pokojnej lokalite s peši dostupnou kompletnou občianskou vybavenosťou?

Vaša Realitná Vám presne taký dvojizbový byt ponúka o rozlohe 64 m2 na najvyššom štvrtom poschodí štvorposchodového zatepleného bytového domu.

LOKALITA ponúka mnoho zelene, lesopark, potraviny, drogériu, lekársku starostlivosť a iné.

BYTOVÝ DOM bol kompletne zrekonštruovaný, od zateplenia strechy cez zateplenie samotného obvodového plášťa bytového domu, nové vchodové dvere a okná a nechýbala ani inštalácia nového elektrického vrátnika.

BYT o rozlohe 64m2 prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočívala vo výmene okien, rekonštrukcie elektroinštalácie v kúpeľni a v kuchyni a samotnej rekonštrukcie kúpeľne a kuchyne a nových stierok a podláh v celom byte. Okná z kuchyne a jednej izby sú orientované na juhozápadnú svetovú stranu a druhá izba s balkónom je orientovaná na severovýchodnú svetovú stranu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby a šatníku, kúpeľne spojenej s WC, kuchyne a dvoch izieb.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Hviezdoslavova 3 (bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne), Prievidza

Podobné nehnuteľnosti