PREDANÉ – 3 IZBOVÝ BYT S POZEMKOM, BALKÓNOM A S GARÁŽOU

PREDANÉ – 3 IZBOVÝ BYT S POZEMKOM, BALKÓNOM A S GARÁŽOU

PREDANÉ – 3 IZBOVÝ BYT S POZEMKOM, BALKÓNOM A S GARÁŽOU

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 13600

Izby

3

Kúpeľne

1

Garáž

1

Rozloha

120 m2

Rozloha pozemku

60 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Čiastočná rekonštrukcia

Radi by ste bývali v malej bytovke v 3 izbovom byte so štandardom rodinného domu?

Popis:

Vaša Realitná ponúka na predaj komplet zrekonštruovaný 3 izbový byt s vlastným kúrením na prvom poschodí trojposchodovej štvorbytovky s garážou, priestrannou upravenou pivnicou a záhradou.

Lokalita:

ponúka kľudné bývanie ako na dedine so štandardami mesta. Obec Kanianka je zasadená v peknej prírode a je vzdialená 3km od mesta Bojnice, nachádza sa v nej jedinečná vodná nádrž, ktorá ponúka mnoho aktivít pre šport, ale aj relax. V obci je kompletná občianska vybavenosť vrátane školy, škôlky, kaviarní, reštaurácie, obchodov atď.

Byt:

prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá spočívala vo výmene okien, novej elektroinštalácie a celkovej úprave. Byt má vlastné kúrenie a je o rozlohe 72m2 a prislúcha k nemu aj pivnica s vlastnou kúpeľnou o rozlohe cca 20m2 a samostatná garáž. Byt tvorí vstupná chodba so šatníkom, so vstupom do obývacej izby, vstupom do detskej izby a vstupom do wc, kúpeľne a kuchyne, z ktorej je výstup na balkón.

Záhrada:

je prístupná cez pivnicu, ale aj z vonku a je o rozlohe 60m2. Záhradu tvorí vydláždená terasa a na konci pozemku je podzemná pivnica.

Výhody:

LOKALITA, GARÁŽ, VLASTNÉ KÚRENIE, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, ZÁHRADA

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti