PREDANÉ – DVOJDOM V CENTRE MESTA BOJNICE

PREDANÉ – DVOJDOM V CENTRE MESTA BOJNICE

PREDANÉ – DVOJDOM V CENTRE MESTA BOJNICE

Predané

info v RK

  • uqtzuqgnsd
  • IMG_2999-488x326
  • IMG_3002

ID Nehnuteľnosti :

 14468

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Radi by ste bývali v centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok iba pár krokov od námestia?

Vaša Realitná ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v historickej časti v centre mesta Bojnice na pozemku o rozlohe 563m2 s výhľadom na bojnický zámok.

Popis:

Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o rozlohe 563m2 a pozostáva z dvoch rodinných domov. Jeden domček tvorí tvorí vstupná chodba, komora, kúpeľňa, izba a kuchyňa. Druhý domček pozostáva z chodby spojenej s kuchyňou, z izby so vstupom na WC a do kúpeľne. Dom prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a sú dostupné priamo z ulice Cintorínska v meste Bojnice.

Okrem bývania je dvojdom vhodný aj na podnikateľské účely formou ubytovania. Blízkosť Bojnického zámku ho predurčuje na vybudovanie úspešného penziónu alebo apartmánového domčeku.

Lokalita:

ponúka bývanie v historickom centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok. Lokalita je vhodná tak pre mladú rodinu s deťmi ako aj pre starší pár, ktorému vyhovuje bývať v centre mesta s jeho výhodami ako pešia dostupnosť všetkej občianskej vybavenosti a zároveň iba 100m do prírody. Bojnice sú známe ZOO, jedným z najkrajších zámkov, kúpeľmi, krásnou prírodou a neodmysliteľnou súčasťou je množstvo reštaurácii a kaviarní s kvalitnými službami.

Výhody:

LUKRATÍVNA POLOHA, BOJNICKÝ ZÁMOK, 2 SÚPISNÉ ČÍSLA (DVOJDOM), INVESTÍCIA, PENZÍON

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0915 756 855, 0905 333 660 alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná +, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Podobné nehnuteľnosti