HOSPODÁRSKE BUDOVY – RAJČANY

HOSPODÁRSKE BUDOVY – RAJČANY

HOSPODÁRSKE BUDOVY – RAJČANY

Predaj

449 000 €

  • unnamed
  • unnamed (1)
  • unnamed (2)
  • unnamed

ID Nehnuteľnosti :

 20376

Zastavaná plocha

Layer 1 1400 m2

Rozloha pozemku

4107 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Pôvodný stav

Vaša Realitná vám ponúka na predaj časť areálu poľnohospodárskeho družstva situovaného v okrese Topoľčany .

Momentálne využívaný na chov hydiny. Súčasťou predaja sú aj pozemky v celkove výmere 4107 m2.

LOKALITA:

Objekt sa nachádza v katastrálnom území obce Rajčany, okres Topoľčany, postavený v areáli poľnohospodárskeho družstva, neďaleko štátnej komunikácií smer Topoľčany.

HOSPODÁRSKE BUDOVY:

Boli postavené a dané do užívania v roku 1962. Obvodové murivo tehlové hrúbky 50 cm, okná jednoduché oceľové. Vstupné vráta oceľové v oceľovom ráme s drevenou výplňou. Vstup na poschodie zabezpečuje z oboch strán oceľové schodište. Strecha sedlová, vodotesnú izoláciu tvoria azbestocementové vlnovky. Podlaha je hrubý betón. Vnútorné omietky hladké vápenaté, vonkajšie hladké. Objekt je vykurovaný plynovými ohrievačmi. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická , meranie na fasáde. V objekte je prípojka vody a prípojka na požiarny vodovod. V pristavanej časti je sociálne vybavenie – šatne, sprchy, WC, malá kuchynka. Príprava TÚV v elektrickom bojleri. Nehnuteľnosť je v súčasnej dobre užívaný, primerane udržiavaný.

Budúci kupujúci majú k dispozícii možnosť postavenia ďalšej hospodárskej budovy. Kapacita cyklu chovanej hydiny – 44 000 ks za 39 dní.

VÝHODY:

VEĽKORYSÝ POZEMOK, ZABEHNUTÁ A VYBUDOVANÁ PREVÁDZKA

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0911 866 887, 0915 756 855 alebo napíšte mail na mirkamajtanova@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4 Prievidza 971 01.

Podobné nehnuteľnosti