PREDANÉ- IDEÁLNY POZEMOK V NÁDHERNOM PROSTREDÍ

PREDANÉ- IDEÁLNY POZEMOK V NÁDHERNOM PROSTREDÍ

PREDANÉ- IDEÁLNY POZEMOK V NÁDHERNOM PROSTREDÍ

Predaj, Predané

153 900 €

  • unnamed (1)
  • unnamed
  • unnamed (5)
  • unnamed (2)
  • unnamed (3)
  • unnamed (4)

ID Nehnuteľnosti :

 25707

Rozloha pozemku

688 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Vaša Realitná vám ponúka krásny, slnečný  pozemok v celkovej výmere  688 m2, situovaného kľudnom prostredí, konkrétne v mestskom parku mesta Prievidza.

Ak chcete bývať obklopený prírodou a pritom 5 minút od centra mesta táto ponuka je určená pre vás.

LOKALITA POZEMKU:

Pozemok sa nachádza sa v lukratívnej, novovybudovanej a tichej lokalite,  ktorá ponúka na pešo základnú školu, gymnázium, materskú školu. Jeho poloha poskytuje dostatok súkromia a zároveň je blízko ku všetkým potrebným službám ako sú napríklad obchody, obchodné centrum, lekári, pošta, reštaurácie, kaviarne a dopravné spojenie.

Okolie pozemku je stvorené na príjemné prechádzky i športovanie. Vysadnúť na bicykel alebo prebehnúť sa do lesa vyvetrať si hlavu.

POZEMOK:

Je ideálneho štorcového tvaru s prístupom po novej asfaltovej ceste, ktorá slúži len pre obyvateľov danej ulice. Nový majiteľ získa kúpou 1/6 podiel na danej prístupovej ceste.

Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu, inžinierske siete, ako voda, kanalizácia sú situované priamo na pozemku. Plyn je vedený v chodníku priamo pred pozemkom a elektrina je na hranici pozemku.

Celková rozloha 688 m2. Šírka pozemku 26 m.  Dĺžka pozemku 27 m.

VÝHODY POZEMKU:

IDEÁLNY TVAR, SLNEČNÝ, KRÁSNE PROSTREDIE , VŠETKY SIETE

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0911 866 887, 0915 756 855 alebo napíšte mail na mirkamajtanova@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4 Prievidza 971 01.

Podobné nehnuteľnosti