PREDANÉ – JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ V CENTRE MESTA BOJNICE

PREDANÉ – JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ V CENTRE MESTA BOJNICE

PREDANÉ – JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ V CENTRE MESTA BOJNICE

Predané

v RK

  • PREDANÉ – JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ V CENTRE MESTA BOJNICE
  • uqtzuqgnsd
  • IMG_3002
  • qwewqewqew
  • bb2_2.32.1
  • IMG_3004
  • bb1_2.31.1

ID Nehnuteľnosti :

 14209

Rozloha

250

Rozloha pozemku

1250

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Pôvodný stav

Radi by ste bývali v centre mesta Bojnice s výhľadom na bojnický zámok iba pár krokov od námestia?

Vaša Realitná ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v historickej časti v centre mesta Bojnice na pozemku o rozlohe 1233 m2 s projektom a so stavebným povolením na prestavbu a prístavbu rodinného domu.

Lokalita nehnuteľnosti:

ponúka bývanie v historickom centre mesta Bojnice s výhľadom na Bojnický zámok. Lokalita je vhodná tak pre mladú rodinu s deťmi ako aj pre starší pár, ktorému vyhovuje bývať v centre mesta s jeho výhodami ako pešia dostupnosť všetkej občianskej vybavenosti a zároveň iba 100 m do prírody. Bojnice sú známe ZOO, jedným z najkrajších zámkov, kúpeľmi, krásnou prírodou a neodmysliteľnou súčasťou je množstvo reštaurácií a kaviarní s kvalitnými službami.

Popis nehnuteľnosti:

Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o rozlohe 1233 m2 a pozostáva z troch rodinných domov v pôvodnom stave až na drobnú rekonštrukciu v interiéry. Domy sú napojené na všetky inžinierske siete a sú dostupné priamo z ulice Cintorínska v meste Bojnice. Na danú nehnuteľnosť je už hotový projekt aj so stavebným povolením.

Veľkou pridanou hodnotou v prípade využitia nehnuteľnosti na investičný resp. developerský zámer je to, že keďže ide o 3 samostatné domy, ku každému sú vybudované samostatné prípojky inžinierskych sietí.  Ďalším benefitom je aj to, že každý jeden dom je možné preklasifikovať na 3 bytové jednotky, čím vznikne 9 samostatných  nehnuteľností.

Okrem toho netreba zabúdať na polohu nehnuteľnosti a možnosť vybudovania pekného ubytovania priamo pod Bojnickým zámkom.

Spôsobov využitia je viacero a to robí túto nehnuteľnosť jedinečnou.

Výhody nehnuteľnosti:

POLOHA, PROJEKT SO STAVEBNÝM POVOLENÍM, VÝHĽAD, VŠETKY INŽINIERSKE SIETE NA POZEMKU

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná  +, Bojnická cesta 4 Prievidza 971 01.

Kategória

Video Nehnuteľnosti

PREDANÉ – JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ V CENTRE MESTA BOJNICE

Podobné nehnuteľnosti