Lukratívny pozemok Bojnice

Lukratívny pozemok Bojnice

Lukratívny pozemok Bojnice

Predaj

150 000 Eur + DPH

ID Nehnuteľnosti :

 18190

Rozloha pozemku

752

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Vaša Realitná ponúka na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok v TOP lokalite v Bojniciach so stavebným povolením

LOKALITA POZEMKU:

Ide o novovybudovanú lokalitu stavebných pozemkov s kompletnými inžinierskymi sieťami. Lokalita je predurčená na pohodové bývanie v peši dostupnej vzdialenosti do potravín Lidl, do prievidzského mestského parku, školy, škôlky, na Bojnické námestie, ale aj Bojnickému zámku alebo do kúpeľov.

POZEMOK:

Pozemok je určený v zmysle územného plánu na výstavbu rodinného domu. Ide o posledný voľný pozemok na predaj v uvedenej lokalite.

Jedinečnosť ponúkaného pozemku predstavuje aj jeho napojenie na všetky inžinierske siete, ktoré sa nachádzajú priamo na každom pozemku. Okrem toho developer zabezpečil novú asfaltovú cestu, chodníky, osvetlenie a okolitú zeleň. Pozemok je prístupný z troch svetových strán, čo predstavuje širokú variabilitu osadenia nové domu alebo projektu. Taktiež ide o rovinatý pozemok bez ďalších veľkých terénnych úprav.

Pozemok má rozlohu 752 m2. Rozmery pozemku : šírka 28 m x dĺžka 27 m.

Veľkou pridanou hodnotou pozemku je aj výhľad priamo na Bojnický zámok a samotný štvorcový tvar pozemku.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel.  0911 866 887, alebo napíšte mail na mirkamajtanova@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná+ Bojnická cesta 4 Prievidza.

Podobné nehnuteľnosti