NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT RIVERSIDE PRIEVIDZA

NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT RIVERSIDE PRIEVIDZA

NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT RIVERSIDE PRIEVIDZA

Predané

INFO RK

  • NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT RIVERSIDE PRIEVIDZA
  • Riverside 1 copy
  • Riverside 3 copy
  • Riverside 4 copy
  • Riverside 5 copy
  • Riverside 6 copy
  • Riverside 7 copy

ID Nehnuteľnosti :

 15017

Izby

2

Kúpeľne

1

Garáž

1

Rok vybudovania

2023

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Radi by ste bývali v novostavbe, v byte v ktorom cítiť a vidieť novotu?

Vaša Realitná ponúka predpredaj bytu, ktorý bude skolaudovaný na jar v roku 2023 v novom bytovom komplexe RIVERSIDE na starom sídlisku v meste Prievidza.

LOKALITA

bytový dom sa nachádza za Čínskym múrom na starom sídlisku súbežne s riekou Handlovka. Lokalita je známa a veľmi vyhľadávaná pre množstvo zelene a pokojnú atmosféru. Je ideálna tak pre rodiny s deťmi ako aj pre páry, ktoré majú radi kľud a zároveň pešiu dostupnosť kompletnej občianskej vybavenosti ako potraviny LIDL, škôlku, školu, detské ihrisko mestský park, lekár, 10 minút peši do centra mesta atď.

BYTOVÝ DOM

pozostáva z dvoch vchodov a piatich podlaží. Dom je postavený z vatou zateplenej 38cm tehly a zateplenej rovnej strechy, priečky sú zo zvukovo izolačnej tehly. Okná a dvere sú plastové trojsklá. V celom dome je podlahové kúrenie.

BYT

pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom alebo vaňou a z pod omietkového WC. Ďalej sa nachádza obývačka s kuchyňou s výstupom na balkón a spálňa.

VÝHODY

LOKALITA, NOVOSTAVBA, GARÁŽ, VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0915 756 855. Alebo napíšte email na peter.vrtak@vasarealitna.sk, alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti