PREDANÉ – Novostavba – 2 izbový byt v Prievidzi, 43 m2, Ul. T. Vansovej

PREDANÉ – Novostavba – 2 izbový byt v Prievidzi, 43 m2, Ul. T. Vansovej

PREDANÉ – Novostavba – 2 izbový byt v Prievidzi, 43 m2, Ul. T. Vansovej

Predané

info v RK

  • byty_0006
  • LV21_039
  • LV21_043
  • LV21_041
  • LV21_038
  • LV21_036
  • LV21_035

ID Nehnuteľnosti :

 14976

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

43

Rok vybudovania

2018

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Ak hľadáte šikovný byt na bývanie ale aj ako investíciu, určite si nenechajte ujsť túto ponuku.

Vaša Realitná ponúka na predaj útulný 2 izbový byt v novostavbe bytového domu Central.

Lokalita bytu:

Bytový dom je situovaný je v exponovanej časti mesta Prievidza, presnejšie na Ulici Terézie Vansovej.  Nachádza sa priamo v centre mesta a preto samozrejmosťou kompletná občianska vybavenosť, ako napr. zdravotné stredisko cca. 3min. chôdze, obchody, reštaurácie, pošta, banky a ostatná mestská vybavenosť cca. 5min. chôdze. Na tej istej ulici sídli SOŠ stavebná a Gymnázium vzdialené cca. 10 minút chôdze. Dostupnosť MHD je cca. 3 minúty od bytového domu, kde sa nachádza autobusová a železničná stanica v Prievidzi. V blízkosti bytového domu máme športový areál SOÚ stavebného, kde sa nachádza futbalové ihrisko a tenisové kurty. Klimatizované fitnes centrum sa nachádza cca. 4 minúty chôdze.

Bytový Dom

V 5. podlažnom bytovom dome sa nachádza 21 bytov. Je rozdelený do 5. nadzemných podlaží a pivničných priestorov.

Bytový dom bol postavený a kolaudovaný v roku 2018. Je zateplený a vybavený technológiami a konštrukciami , ktoré v predstihu vyhovujú prísnym, z roka na rok sa zvyšujúcim tepelnotechnickým a energetickým nárokom ustanovených v technických normách. Energetická hospodárnosť budovy, podľa ktorého sa budovy zaraďujú do energetickej triedy, bude je na najvyššej úrovni . V bytovom dome je taktiež moderný výťah pre 6 ôsob. Má vlastný oplotený pozemok prístupný el. ovládanou bránou, ktorý poskytuje majiteľom residencie komfort a súkromie. Vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika. Bytový dom je orientovaný do severnej a  južnejsvetovej strany,

V suteréne domu sa pre každý byt nachádzajú pivnice a spoločné priestory pre odloženie bicyklov a kočíkov. Pozemok je oplotený a pozdĺž neho je vysadený živý plot. Miesta, ktoré sú súčasťou pozemku, okrem miest so spevneným povrchom, chodníkov a terás sú zatrávnené a vysadené okrasnými rastlinami. V oplotenom areáli je k dispozícii 32 parkovacích miest.

Dispozícia bytu:

Dispozične riešenie : vstupná hala, chodba, kuchyňa spojená s  obývacou izbou, spálňa, WC s kúpeľňou,

Byt:

Podlahová plocha bytu predstavuje 43 m2. Orientovaný je do južnej svetovej strany. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu. K prednostiam bytu patrí taktiež aj dispozičné riešenie, navrhnuté moderným štýlom.

Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach tvoria drevené veľkoplošné podlahy, zvyšok tvoria keramické dlažby. Okná v celom byte plastové. V presvetlenej kúpelni je umiestnený sprchový kút, umývadlo s úložným priestorom a oddelený kút na práčku a sušičku. Kuchyňa na mieru so vstavanými spotrebičmi je prepojená s obývacou časťou a francúzskym balkónikom. Samozrejmosťou novostavby sú aj sadrokartónové stropy, stierky a  kvalitné interiérové drevené dvere . V spálni je nachystaná aj príprava na klimatizáciu.  Za veľkú pridanú hodnotu nehnuteľnosti možno považovať aj moderné elektrické kúrenie prostredníctvom zabudovaných infrapanelov, čím sa výrazne znižujú náklady na vykurovanie.

Parkovanie k bytu:

K bytu patrí parkovacie státie o veľkosti 16 m2 na súkromnom parkovisku v areáli bytového domu, ktoré zabezpečuje kamera. V prípade záujmu sa dá dokúpiť ďalšie parkovacie miesto.

 

Byt je v osobnom vlastníctve. Financovanie možné aj cez HÚ s ktorým vám vieme bezplatne pomôcť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná +, s.r.o., Bojnická cesta 4, Prievidza.

Podobné nehnuteľnosti