PREDANÉ – Novostavba – 3 izbový byt Prievidza, 90 m2, Ul. T. Vansovej balkón

PREDANÉ – Novostavba – 3 izbový byt Prievidza, 90 m2, Ul. T. Vansovej balkón

PREDANÉ – Novostavba – 3 izbový byt Prievidza, 90 m2, Ul. T. Vansovej balkón

Predané

info v RK

 • byt_056
 • byt_058
 • byt_055
 • byt_057
 • byt_059
 • byt_060
 • byt_061
 • byt_062
 • byt_063
 • byt_064
 • LV21_033
 • LV21_035
 • LV21_036
 • LV21_038
 • LV21_039
 • LV21_041
 • LV21_043
 • podorys central 5posch

ID Nehnuteľnosti :

 15931

Izby

3

Kúpeľne

1

Garáž

1

Rozloha

90

Rok vybudovania

2018

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Ak hľadáte slnečný priestranný byt, určite si nenechajte ujsť túto TOP ponuku.

Vaša Realitná ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt v novostavbe bytového domu Central.

Lokalita bytu:

Bytový dom je situovaný je v exponovanej časti mesta Prievidza, presnejšie na Ulici Terézie Vansovej. Objekt sa nachádza v centre mesta Prievidza a preto je samozrejmosťou kompletná občianska vybavenosť, ako je zdravotné stredisko cca. 3min. chôdze, obchody, reštaurácie, pošta, banky a ostatná mestská vybavenosť cca. 5min. chôdze. Na tej istej ulici sídli SOŠ stavebná a Gymnázium vzdialené cca. 10 minút chôdze. Dostupnosť MHD je cca. 3 minúty od bytového domu, autobusová a železničná stanica v Prievidzi. V blízkosti bytového domu je športový areál SOU stavebného, kde sa nachádza futbalové ihrisko a tenisové kurty. Klimatizované fitnes centrum sa nachádza cca. 4 minúty chôdze.

Bytový Dom

V 5. podlažnom bytovom dome sa nachádza 21 apartmánov. Je rozdelený do 5. nadzemných podlaží a pivničných priestorov.

Bytový dom bol postavený a kolaudovaný v roku 2018. Je zateplený a vybavený technológiami a konštrukciami , ktoré v predstihu vyhovujú prísnym, z roka na rok sa zvyšujúcim tepelno-technickým a energetickým nárokom ustanovených v technických normách. Energetická hospodárnosť budovy, podľa ktorého sa budovy zaraďujú do energetickej triedy, bude je na najvyššej úrovni . V bytovom dome je taktiež moderný výťah pre 6 osôb. Má vlastný oplotený pozemok prístupný el. ovládanou bránou, ktorý poskytuje majiteľom rezidencie komfort a súkromie. Vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika. Bytový dom je orientovaný do severnej a  južnej svetovej strany.

V suteréne domu sa pre každý byt nachádzajú pivnice a spoločné priestory pre odloženie bicyklov a kočíkov. Pozemok máme oplotený a pozdĺž neho je vysadený živý plot. Miesta, ktoré sú súčasťou pozemku, okrem miest so spevneným povrchom, chodníkov a terás je sú zatrávnené a vysadené okrasnými rastlinami. V oplotenom areáli je k dispozícii 32 parkovacích miest.

Dispozícia bytu:

Dispozícia : vstupná hala so vstavanou skriňou, chodba, WC s kúpeľňou,  izba, kuchyňa s jedálňou prepojená s obývacou izbou a priamym výstupom na balkón, priestranná spálňa so šatníkom

Byt:

Podlahová plocha bytu predstavuje 90 m2. Orientovaný do severnej a južnej svetovej strany. Nachádza sa na 5. nadzemnom podlaží bytového domu. K prednostiam bytu patrí taktiež aj dispozičné riešenie navrhnuté moderným štýlom a taktiež veľký balkón z obývacej izby situovaný do južnej svetovej strany.

Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach máme drevené veľkoplošné podlahy , zvyšok tvoria keramické dlažby. Okná v celom byte plastové s izolačným troj-sklom. V presvetlenej kúpeľni :  vaňa, sprchovací kút, umývadlo s úložným priestorom a oddelený kút na práčku a sušičku, bojler na ohrievanie teplej vody. Kuchyňu na mieru so vstavanými spotrebičmi dopĺňa jedálenský kút, ktorý je prepojený s obývacou časťou.  Na chodbe a v obytných miestnostiach boli osadené vstavané skrine na mieru, na oknách sieťky a žalúzia. Samozrejmosťou novostavby sú aj sadrokartónové stropy, stierky, kvalitné interiérové dvere. Za veľkú pridanú hodnotu nehnuteľnosti, možno považovať aj moderné elektrické kúrenie prostredníctvom zabudovaných infrapanelov. Pôsobí veľmi príjemne, má výborné vykurovacie vlastnosti a zároveň výrazne znižuje náklady.  Súčasťou bytu je aj pivnica v suteréne.

Byt sa ponúka zariadený tak ako môžete vidieť na fotkách.

Parkovanie k bytu:

K bytu patrí parkovacie miesto o veľkosti 13 m2 na súkromnom parkovisku v areáli bytového domu, ktoré zabezpečuje kamera a elektricky ovládateľná brána. V prípade záujmu možné ešte dokúpiť ďalšie parkovacie miesta.

Byt je v osobnom vlastníctve. Financovanie možné aj cez HÚ s ktorým vám vieme bezplatne pomôcť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná + s.r.o., Prievidza, Bojnická cesta 4 .

Kategória

Podobné nehnuteľnosti