PRENAJATÝ – NOVOSTAVBA 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU PARKOVACIE MIESTO

PRENAJATÝ – NOVOSTAVBA 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU PARKOVACIE MIESTO

PRENAJATÝ – NOVOSTAVBA 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU PARKOVACIE MIESTO

Prenajaté

ZA MESIAC plus ENERGIE

ID Nehnuteľnosti :

 15549

Izby

3

Kúpeľne

1

Garáž

1

Rozloha

130

Rok vybudovania

2019

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Hľadáte dlhodobé bývanie v lukratívnej časti mesta Prievidza v novom bytovom dome s vlastným parkovacím miestom?

Vaša Realitná ponúka na prenájom priestranný trojizbový byt v novom bytovom dome NORTH RESIDENCE s panoramatickým výhľadom a s vlastným parkovacím miestom na ulici Na karasiny v dostupnej kompletnej občianskej vybavenosti.

LOKALITA:

bytového domu ponúka príjemné bývanie v lone prírody v dostupnej kompletnej občianskej vybavenosti /škola, škôlka, detské ihrisko, lesopark, zdravotné stredisko, pizza,…/ V tesnej blízkosti máme Lesopark s rôznymi možnosťami využitia oddychu.

BYTOVÝ DOM:

bol dokončený a skolaudovaný v roku 2019.  Pre obyvateľov zabezpečuje najnovší štandard a s ním súvisiace použitie kvalitných materiálov a funkčných technológií. Samozrejmosťou je nadštandardná tepelná izolácia, ktorá zlepšuje komfort bývania a zároveň šetrí náklady na kúrenie alebo v lete na chladenie.

BYT:

tvorí biela veľkoformátová dlažba, vkusné interiérové dvere, sanita ako sprchový kút, WC s umývadlom, kvalitné talianske obklady a dlažby, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi na mieru – umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rúra na pečenie a elektrická platňa. V spálni sa nachádza šatník. Samozrejmosťou je prístup na internet. K bytu patrí aj parkovacie miesto pred bytovým domom. Orientácia bytu je do juhovýchodnej svetovej strany.

VÝHODY:

TOP LOKALITA, MODERNÝ, PRESVETLENÝ, VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO A UPRATOVANIE SPOLOČNÝCH PRIESTOROV V CENE NÁJMU

CENA NÁJOMNÉHO ZA BYT JE € + energie ( cca 200 € )

PODMIENKY NÁJMU: 1 REZERVAČNÝ POPLATOK VO VÝŠKE 1 MESAČNÉHO NÁJOMNÉHO (odmena RK), VRATNÁ KAUCIA VO VÝŠKE 2 MESAČNÝCH NÁJOMNÝCH + 1 MESAČNÉ NÁJOMNÉ ZA MESIAC NADCHÁDZAJÚCI SPLATNÝ VŽDY K 30. V MESIACI ZA MESIAC NASLEDUJÚCI.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0915 756 855, alebo napíšte Email na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti