PREDANÉ – Novostavba – 3 izbový byt Prievidza, 95 m2, Ul. T. Vansovej

PREDANÉ – Novostavba – 3 izbový byt  Prievidza, 95 m2, Ul. T. Vansovej

PREDANÉ – Novostavba – 3 izbový byt Prievidza, 95 m2, Ul. T. Vansovej

Predané

info v RK

  • LV21_027
  • LV21_020
  • LV21_028
  • LV21_039
  • LV21_043
  • LV21_041
  • LV21_038
  • LV21_036
  • LV21_035

ID Nehnuteľnosti :

 14054

Izby

3

Kúpeľne

1

Garáž

1

Rozloha

95

Rok vybudovania

2018

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Ak hľadáte slnečný priestranný byt, určite si nenechajte ujsť túto ponuku.

Vaša Realitná ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe bytového domu Central.

Lokalita bytu:

Bytový dom je situovaný je v exponovanej časti mesta Prievidza, presnejšie na Ulici Terézie Vansovej. Objekt sa nachádza v centre mesta Prievidza a preto je samozrejmosťou kompletná občianska vybavenosť, ako je zdravotné stredisko cca. 3min. chôdze, obchody, reštaurácie, pošta, banky a ostatná mestská vybavenosť cca. 5min. chôdze. Na tej istej ulici sídli SOŠ stavebná a Gymnázium je vzdialené cca. 10 minút chôdze. Dostupnosť MHD je cca. 3 minúty od bytového domu, kde je autobusová a železničná stanica v Prievidzi. V blízkosti bytového domu je športový areál SOU stavebného, kde sa nachádza futbalové ihrisko a tenisové kurty. Klimatizované fitnes centrum sa nachádza cca. 4 minúty chôdze.

Bytový Dom

V 5. podlažnom bytovom dome sa nachádza 21 apartmánov. Je rozdelený do 5. nadzemných podlaží a pivničných priestorov.

Bytový dom bol postavený a kolaudovaný v roku 2018. Je zateplený a vybavený technológiami a konštrukciami , ktoré v predstihu vyhovujú prísnym, z roka na rok sa zvyšujúcim tepelno-technickým a energetickým nárokom ustanovených v technických normách. Energetická hospodárnosť budovy, podľa ktorého sa budovy zaraďujú do energetickej triedy, bude je na najvyššej úrovni . V bytovom dome je taktiež moderný výťah pre 6 osôb. Má vlastný oplotený pozemok prístupný el. ovládanou bránou, ktorý poskytuje majiteľom rezidencie komfort a súkromie. Vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika. Súčasťou predaja je aj vlastné garážové parkovacie miesto na parkovisku bytového domu s bránou na diaľkové ovládanie, priamym vstupom do domu, ktoré je už v cene bytu. Bytový dom je orientovaný do severnej a  južnej svetovej strany.

V suteréne domu sa pre každý byt nachádzajú pivnice a spoločné priestory pre odloženie bicyklov a kočíkov. Pozemok je oplotený a pozdĺž neho je vysadený živý plot. Miesta, ktoré sú súčasťou pozemku, okrem miest so spevneným povrchom, chodníkov a terás je sú zatrávnené a vysadené okrasnými rastlinami. V oplotenom areáli je k dispozícii 32 parkovacích miest.

Dispozícia bytu:

Dispozične je riešený nasledovne: vstupná hala so vstavanou skriňou, chodba, WC s kúpeľňou,  izba, kuchyňa s jedálňou, ktorá je spojená s obývacou izbou, balkón, spálňa so šatníkom

Byt:

Podlahová plocha bytu predstavuje 95 m2. Orientovaný je do severnej  a južnej svetovej strany. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu. K prednostiam bytu patrí taktiež aj dispozičné riešenie, ktoré je navrhnuté moderným štýlom a taktiež veľký balkón z obývacej izby situovaný do južnej svetovej strany.

Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach sú drevené veľkoplošné podlahy , zvyšok tvoria keramické dlažby. Okná sú v celom byte plastové. V presvetlenej kúpeľnI je umiestnená vaňa, sprchovací kút, umývadlo s úložným priestorom a oddelený kút na práčku a sušičku,  taktiež je tu bojler na ohrievanie teplej vody. Kuchyňu na mieru so vstavanými spotrebičmi dopĺňa jedálenský kút, ktorý je prepojený s obývacou časťou. Samozrejmosťou novostavby sú aj sadrokartónové stropy, stierky, kvalitné interiérové drevené dvere. Za veľkú pridanú hodnotu nehnuteľnosti, možno považovať aj moderné elektrické kúrenie prostredníctvom zabudovaných infrapanelov, čím sa výrazne znižujú náklady na vykurovanie. Súčasťou bytu je aj pivnica v suteréne.

V cene bytu je taktiež už zahrnuté zariadenie.

Parkovanie k bytu:

K bytu patrí taktiež aj parkovacie státie o veľkosti 16 m2 na súkromnom parkovisku v areáli bytového domu, ktoré je zabezpečené kamerou a elektricky ovládateľnou bránou. V prípade záujmu je možné dokúpiť si ďalšie parkovacie miesto.

Byt je v osobnom vlastníctve. Financovanie možné aj cez HÚ s ktorým vám vieme bezplatne pomôcť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o., Prievidza, Bojnická cesta 4 .

Podobné nehnuteľnosti