PRENAJATÉ – Zariadený 2 izbový byt s terasou a garážou

PRENAJATÉ – Zariadený 2 izbový byt s terasou a garážou

PRENAJATÉ – Zariadený 2 izbový byt s terasou a garážou

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 13536

Izby

2

Garáž

1

Rozloha

90

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Novostavba

Máte radi tiché bývanie na skok od prírody s krásnym výhľadom ?

Vaša Realitná ponúka na prenájom 2 izbový byt s priestrannou terasou, ktorý sa nachádza v novostavbe bytového domu Dream Residence na ul. Reakreačná v Bojniciach.

Lokalita

Lokalita bytového domu ponúka veľmi príjemné a hlavne tiché bývanie v blízkosti prírody. V dostupnosti do 10 min pešo sa nachádza Zoo, Bojnický zámok, kúpalisko Čajka, vyhliadka Čajka v oblakoch, Bojnické námestie a samozrejme kompletná občianska vybavenosť.

Bytový dom :

Bytový dom Dream Residence : Kedže sa jedná o kvalitnú novostavbu bytového domu skolaudovanú v marci 2020 ( tehlový bytový dom so zateplením minerálnou vatou) aj samotný byt ponúka kvalitné vybavenie a zariadenie, ako napríklad plastové okná s trojsklom, podlahové kúrenie s termostatom a mnoho ďalších nadštandardných prvkov. V bytovom dome je taktiež umiestnený moderný výťah pre 6 osôb. Prízemie tvorí garážový parkovací dom, pivnice a technické miestnosti.

Byt a vybavenie :

Pôsobí veľmi vzdušne, priestranne s dostatkom svetla do obytných miestností. V byte sa nachádzajú veľkoplošné laminátové podlahy, interiérové dvere na mieru, sanita, sprchovací kút, kvalitné obklady, dlažby, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi na mieru, vstavaná skriňa. Byt je kompletne zariadený – nábytok, gauč, vstavané spotrebiče, TV, posteľ. Samozrejmosťou je prístup na internet a digitálna TV. K bytu patrí aj garáž priamo v bytovom dome a pivnica v suteréne. Orientácia bytu je do východnej svetovej strany s výstupom na priestrannú terasu, ktorá ponúka krásny výhľad na široké okolie. Umiestnený je na 4. poschodí zo 4. Podlahová plocha bytu predstavuje 64 m2 + terasa o veľkosti 24 m2.

Výhody prenájmu:

priestranný, presvetlený byt, terasa s pekným výhľadom, tiché prostredie, garáž, podlahové kúrenie, príroda, novostavba.

Cena €/mesiac s energiami a garážou. Voľný od 01.05.2021

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Podobné nehnuteľnosti