PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA

PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA

PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA

Prenajaté

info v RK

 • byt_007
 • byt_001
 • byt_003
 • byt_004
 • byt_005
 • byt_008
 • byt_009
 • byt_010
 • byt_011
 • byt_012
 • byt_013
 • byt_014
 • byt_015

ID Nehnuteľnosti :

 15977

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

62

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Čiastočná rekonštrukcia

Hľadáte pekný dvoj izbový byt s balkónom?

Vaša Realitná ponúka na prenájom 2 izbový byt s balkónom v bytovom dome v centre mesta Prievidza.

Lokalita bytu:

Bytový dom je situovaný je v exponovanej časti mesta Prievidza, presnejšie na A. Hlinku. Objekt sa nachádza v centre mesta Prievidza a preto je samozrejmosťou kompletná občianska vybavenosť, ako je zdravotné stredisko, obchody, reštaurácie, pošta, banky a ostatná mestská vybavenosť cca. 5min. chôdze. Neďaleko sídli SOŠ stavebná a Gymnázium vzdialené cca. 10 minút chôdze. Dostupnosť MHD je cca. 3 minúty od bytového domu, rovnako ako autobusová a železničná stanica v Prievidzi. V blízkosti bytového domu je športový areál SOU stavebné, kde sa nachádza futbalové ihrisko a tenisové kurty. Klimatizované fitnes centrum sa nachádza cca. 2 minúty chôdze.

Bytový Dom

Pozostáva z piatich vchodov a piatich podlaží. Na prízemí sa nachádzajú obchodné priestory.

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočívala vo výmene vstupných dverí a elektrického vrátnika. V bytovom dome je taktiež nový moderný výťah pre 6 osôb. Vstup do bytového domu je cez elektronického vrátnika. Bytový dom je orientovaný do severnej a  južnej svetovej strany.

V suteréne domu sa pre každý byt nachádzajú pivnice a spoločné priestory pre odloženie bicyklov a kočíkov.

Dispozícia bytu:

Vstupná chodba, WC s umývadielkom, kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom, kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba a spálňa so šatníkom.

Byt:

Je orientovaný do severnej svetovej strany. Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží bytového domu. K prednostiam bytu patrí taktiež aj dispozičné riešenie navrhnuté moderným štýlom. Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. V obytných miestnostiach sú plávajúce podlahy, zvyšok tvoria keramické dlažby. Okná v celom byte sú plastové. V kúpeľni je  sprchovací kút a umývadlo s úložným priestorom. WC je samostatné s umývadielkom. Kuchyňu na mieru so vstavanými spotrebičmi dopĺňa jedálenský kút. Obývacia izba má vstup aj z chodby aj z kuchyne. Spálňu tvorí manželská posteľ a šatníková skriňa. Samozrejmosťou sú aj sadrokartónové stropy, stierky a kvalitné interiérové dvere. Súčasťou bytu je aj pivnica v suteréne.

Byt sa ponúka zariadený tak ako môžete vidieť na fotkách.

VÝHODY:

TOP POLOHA, BALKÓN, MODERNÝ DIZAJN

CENA NÁJOMNÉHO ZA BYT JE € / MESIAC AJ S ENERGIAMI

PODMIENKY NÁJMU: 1 REZERVAČNÝ POPLATOK VO VÝŠKE 1 MESAČNÉHO NÁJOMNÉHO (odmena RK), VRATNÁ KAUCIA VO VÝŠKE 2 MESAČNÝCH NÁJOMNÝCH + 1 MESAČNÉ NÁJOMNÉ ZA MESIAC NADCHÁDZAJÚCI SPLATNÝ VŽDY K 15. V MESIACI ZA MESIAC NASLEDUJÚCI.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel.  0915 756 855, alebo napíšte mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Kategória

Podobné nehnuteľnosti