PREDANÉ – Podkrovný 2 izbový byt Pravenec parkovacie miesto

PREDANÉ – Podkrovný 2 izbový byt Pravenec parkovacie miesto

PREDANÉ – Podkrovný 2 izbový byt Pravenec parkovacie miesto

Predané

info v RK

ID Nehnuteľnosti :

 15761

Izby

2

Kúpeľne

1

Garáž

1

Rozloha

50

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Hľadáte pokoj, príjemné bývanie na dedine v blízkosti prírody a mesta zároveň ?

Máme pre vás zaujímavú ponuku podkrovného 2 izbového bytu v zrekonštruovanom trojbytovom dome v obci Pravenec.

Lokalita bytu:

Vyhľadávaná a tichá časť obce Pravenec. V okolí sa nachádzajú rodinné domy, ide teda o pokojné bývanie v blízkosti prírody. Obec ponúka takmer kompletnú občiansku vybavenosť. V tesnej blízkosti nájdete prekrásnu prírodu a s ňou spojené turistické aktivity.

Bytový dom:

Trojbytový rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2012. V samotnom bytovom dome je jeden vchod s tromi bytmi. Rekonštrukcia zahŕňa plastové okná, plastové vchodové dvere a upravené spoločné priestory.  Suterén domu tvoria pivničné priestory, kotolňa. Má vlastnú plynovú kotolňu a uzavretý dvor. Okrem klasického bývania ponúka možnosť absolútneho relaxu v súkromí vlastného dvora prístupný len pre vlastníkov bytu. Vstup na parkovisko domu zabezpečuje elektricky ovládateľná posuvná brána. Každému bytu prislúcha jedno parkovacie mesto.

Dispozícia bytu

Dispozične je riešený nasledovne:

vstupná hala, kúpeľňa s WC – sprchovací kút, priestranná obývačka prepojená s kuchyňou a jedálňou. K bytu patrí aj pivnica v suteréne domu.

Podlahová plocha bytu predstavuje 50 m2. Orientovaný je do východnej a západnej svetovej strany a nachádza sa na 2. poschodí dvojposchodového bytového domu.

Vybavenie bytu:

Vstup do bytu zabezpečujú bezpečnostné protipožiarne dvere. Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné laminátové podlahy, na chodbe, v kuchyni a kúpeľni keramické. Byt bol vystierkovaný hladkou stierkou. Okná v celom byte boli osadené plastové so žalúziami  a strešné okná zn. Velux. Rozvody elektroinštalácie, vody, plynu odpadu sú nové. K priestrannej kúpeľni patrí sprchovací kút, umývadlo, práčka. Veľkou výhodou je podlahové vykurovanie v celom byte.

Byt:

Jedinečnosť nami ponúkaného bytu spočíva vo viacerých prednostiach, ktoré byt robia výnimočným.

rekonštrukcia bytového domu
plynová kotolňa
podlahové vykurovanie
lokalita
parkovanie
dispozícia bytu
veľmi nízke náklady na bývanie

Zariadenie:

V cene bytu máme už aj zahrnuté kompletné zariadenie bytu, ktoré môžete vidieť na fotkách.

Byt je v osobnom vlastníctve bez tiarch. Financovanie možné aj cez hypotekárny úver, s ktorým vám vieme aj bezplatne pomôcť.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná+ s.r.o., Prievidza, Bojnická cesta 4,Prievidza 971 01.

Podobné nehnuteľnosti