PREDAJ ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY V RYBANOCH, OKRES BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

PREDAJ ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY V RYBANOCH, OKRES BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

PREDAJ ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY V RYBANOCH, OKRES BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Predaj

199 900 €

  • unnamed (1)
  • unnamed (1)
  • unnamed (2)
  • unnamed

ID Nehnuteľnosti :

 19748

Rozloha

750 m2

Zastavaná plocha

Layer 1 504 m2

Rozloha pozemku

2789 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Pôvodný stav

Vaša realitná vám exkluzívne ponúka na predaj zachovalú  dvojpodlažnú administratívnu budovu s priľahlími  pozemkami v celkovej výmere 2789 m2. Nehnuteľnosť je situovaná v obci Rybany  okres Bánovce nad Bebravou.

LOKALITA ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY:

Budova sa nachádza v katastri obce Rybany, okres Bánnovce nad Bebravou, v Trenčianskom kraji, neďaleko centra okresného mesta Bánovce nad Bebravou, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Vzdialenosť obce od okresného mesta je cca 10 km.

V okolí prevláda zástavba nebytových objektov a prevádzok viacerých firiem s bezproblémovým dopravným sporením prímestskou autobusovou dopravou pričom čas jazdy do okresného mesta je do 10. min.

Lokalita je dobre dostupná osobnou aj nákladnou dopravou. Do areálu je možné sa dostať  osobným, aj nákladným vozidlom po spevnenej miestnej komunikácii.

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA:

Samostatne stojaca dvojposchodová murovaná stavba s plochou strechou, podpivničená. Časť administratívy má dve nadzemné podlažia –  podpivničená s valbovou strechou bez obytného podkrovia, časť administratívy má jedno nadzemné podlažie – plochá strecha pokrytá plechovou strešnou krytinou. V prednej časti sú situované kancelárie a v zadnej časti kuchyňa a jedáleň. Objekt je napojený na verejný rozvod elektriky, plynu, vody a kanalizácia do žumpy.

DISPOZÍCIA ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY:

Suterén pozostáva zo schodišťového priestoru, kotolne, uhoľne a skladov. Prízemie pozostáva zo zádveria, schodišťového priestoru, chodby, kancelárií, WC muži, WC ženy, kuchyne, jedáleň, sklady a miestnosť pre upratovačku. Poschodie pozostáva zo schodišťového priestoru, chodby a kancelárií.

VYUŽITIE:

Nehnuteľnosť je možné využiť na priemyselné účely, poľnohospodárske či výrobné, alebo skladovacie kapacity so zázemím a infraštruktúrou.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0911 866 887, 0915 756 855 alebo napíšte mail na mirkamajtanova@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4 Prievidza 971 01

 

Podobné nehnuteľnosti