PRENÁJOM – 2 IZBOVÝ BYT PRIEVIDZA – PRENAJATÉ

PRENÁJOM – 2 IZBOVÝ BYT PRIEVIDZA – PRENAJATÉ

PRENÁJOM – 2 IZBOVÝ BYT PRIEVIDZA – PRENAJATÉ

Prenajaté

info v RK

  • IMG_9366
  • IMG_9371
  • IMG_9367
  • IMG_9372
  • IMG_9374
  • IMG_9375
  • IMG_9376
  • IMG_9369

ID Nehnuteľnosti :

 19418

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

52 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Čiastočná rekonštrukcia

Hľadáte útulný dvoj izbový byt na dočasné bývanie?

Vaša realitná ponúka na prenájom 2 izbový byt  v bytovom dome  umiestnenom v peknej lokalite mesta Prievidza.

LOKALITA BYTU:

Bytový dom je situovaný v kľudnej zóne mesta Prievidza na ulici Matušku v mestskej časti Zapotôčky. Byty v danej lokalite sú veľmi vyhľadávané aj pre ich dostupnosť k občianskej vybavenosti, ako zdravotné stredisko, obchodné centrá, pošta, škola, škôlka. Centrum mesta je vzdialené 10 min. chôdze a taktiež aj kúpeľné mestečko Bojnice budete mať na pešo 20 min.

BYTOVÝ DOM:

Pozostáva z piatich vchodov a siedmich podlaží. Bytový dom s výťahom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočíva vo výmene vstupných dverí a elektronického vrátnika. Daný objekt je  zateplený, v suteréne domu sa pre každý byt nachádzajú pivnice a spoločné priestory pre odloženie bicyklov a kočíkov.

DISPOZÍCIA BYTU:

Vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa s jedálenským stolom, obývacia izba a spálňa.

BYT:

Je situovaný  na šiestom poschodí. K prednostiam bytu patrí jeho svetlosť a dispozičné riešenie. V obytných miestnostiach a kuchyni je plávajúca podlaha a zvyšok tvoria keramické dlažby. Byt sa ponúka zariadený tak ako môžete vidieť na fotkách.

CENA NÁJOMNÉHO ZA BYT JE  EUR MESAČNE AJ S ENERGIAMI

PODMIENKY NÁJMU:

1 REZERVČNÝ POPLATOK VO VÝŠKE 1 MESAČNÉHO NÁJOMHÉHO (odmena RK)  VRATNÁ KAUCIA VO VÝŠKE 1 MESAČNÉHO NÁJOMNÉHO + 1 MESAČNÉ NÁJOMNÉ ZA MESIAC NADCHÁDZAJÚCI SPLATNÝ VŽDY K 15. V MESIACI ZA MESIAC NASLEDUJÚCI.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0911 866 887, 0915 756 855 alebo napíšte mail na mirkamajtanova@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4 Prievidza.

 

Podobné nehnuteľnosti