PRENAJATÉ – SLNEČNÝ 2 IZBOVÝ BYT V PRIEVIDZI

PRENAJATÉ – SLNEČNÝ 2 IZBOVÝ BYT V PRIEVIDZI

PRENAJATÉ – SLNEČNÝ 2 IZBOVÝ BYT V PRIEVIDZI

Prenajaté

za mesiac

ID Nehnuteľnosti :

 22269

Izby

2

Kúpeľne

1

Rozloha

54 m2

Stav nehnuteľnosti

Layer 1 Kompletná rekonštrukcia

Hľadáte útulný dvoj izbový byt na dočasné bývanie?

Vaša realitná ponúka na prenájom 2 izbový byt  v bytovom dome  umiestnenom v peknej lokalite mesta Prievidza.

LOKALITA BYTU:

Bytový dom je situovaný v kľudnej zóne mesta Prievidza na ulici A. Bednára v mestskej časti Zapotôčky. Byty v danej lokalite sú veľmi vyhľadávané aj pre ich dostupnosť k občianskej vybavenosti, ako zdravotné stredisko, obchodné centrá, pošta, škola, škôlka. Centrum mesta je vzdialené 10 min. chôdze a taktiež aj kúpeľné mestečko Bojnice budete mať na pešo 20 min.

BYTOVÝ DOM:

Pozostáva z piatich vchodov a siedmich podlaží. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočíva vo výmene vstupných dverí a elektronického vrátnika. Daný objekt je  zateplený, v suteréne domu sa pre každý byt nachádzajú pivnice a spoločné priestory pre odloženie bicyklov a kočíkov.

DISPOZÍCIA BYTU:

Vstupná hlala, WC prepojené s peknou kúpeľňou so sprchovým kútom, kuchyňa s jedálenským stolom, obývacia izba s lodžiou a spálňa.

BYT :

K prednostiam bytu patrí jeho svetlosť a dispozičné riešenie. V obytných miestnostiach, kuchyni a chodbe je plávajúca podlaha a zvyšok tvoria keramické dlažby. Byt je budúcim nájomníkom ponúka zariadený.

CENA NÁJOMNÉHO ZA BYT JE EUR MESAČNE AJ S ENERGIAMI

PODMIENKY NÁJMU:

1 REZERVČNÝ POPLATOK VO VÝŠKE 1 MESAČNÉHO NÁJOMHÉHO (odmena RK)  VRATNÁ KAUCIA VO VÝŠKE 1 MESAČNÉHO NÁJOMNÉHO + 1 MESAČNÉ NÁJOMNÉ ZA MESIAC NADCHÁDZAJÚCI SPLATNÝ VŽDY K 15. V MESIACI ZA MESIAC NASLEDUJÚCI.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel. 0911 866 887, 0915 756 855 alebo napíšte mail na mirkamajtanova@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4 Prievidza.

Podobné nehnuteľnosti